Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 190

DN (~1970) "KISZ 1919-1957" aranyozott, zománcozott aranykoszorús jelvény, eredeti tokban (45mm) T:AU
33500.

2 000 HUF

DN (~1970) "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti dobozban + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" arany-, ezüst- és babérkoszorús kitüntető jelvények miniatűrrel, műanyag tokban (3xklf,5db) + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,4db) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:AU-VF, tok hiba
33501.

2 400 HUF

DN (1970 k) "Kiváló Véradó" ezüst fokozat miniatűrrel, eredeti dísztokban (~40mm) + "10 véradásért" + "15 véradásért" festett, műgyantás jelvények műanyag tokban T:AU
33502.

3 600 HUF
9,76
11,25

DN (~1970-1980) "Előre - Kiváló Úttörővezető" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban + 1981. "Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa" kétoldalas Al emlékérem, eredeti tokban T:AU,XF
33503.

2 400 HUF

1970-1980 k. "Szocialista Brigád" műgyantás fém kitűző (3xklf,5db) + miniatűr jelvény + DN "15" aranyozott, műgyantás bronz úttörő jelvény (4x) + DN "lesnina" műgyantás fém jelvény + DN "JRD Dubnik" műgyantás fém jelvény T:AU-F
33504.

2 400 HUF

1970-1980 k. "Kiváló Dolgozó" (3xklf) aranyozott bronz kitüntetés, nem hozzá való rátéttel, műanyag tokban + zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban + műgyantás fém kitüntetés, miniatűrrel műanyag tokban T:AU-VF, aranyozás kopás
33505.

2 200 HUF
5,96
6,88

1970-1980 k. "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, dísztokban + DN(1970-1980 k) "Szocialista Brigád - A vállalat kiváló ifjúsági brigádja" aranyozott, zománcozott bronz jelvény miniatűrrel, sérült dísztokban + DN(1970 k) "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban T:AU,XF
33506.

2 200 HUF
5,96
6,88

Szocialista kitüntetéstétel, 6db, benne 2db "Kiváló Munkáért" eredeti tokban, 2db "Szocialista kultúráért" eredeti tokban és 2db "Kiváló Dolgozó", az egyik eredeti tokban és miniatűrrel T:AU,XF
33507.

2 000 HUF

Vegyes, 8db-os szovjet szocialista jelvény / kitűző T:AU-VF
33508.

2 000 HUF

Vegyes, ~70db-os, javarészben szovjet és magyar szocialista jelvény / kitűző, közte pár db egyéb T:vegyes
33509.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF