Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 190

33476.

2 000 HUF

DN "Magyar Íjász Szövetség" jelvény verőtő, készült a jelvény kibocsátásának idején a Pénzverőben (40mm)
33477.

10 000 HUF

DN "Tenisz" jelvény poncolt (negatív) verőtő, készült a jelvény kibocsátásának idején a Pénzverőben (~22x27mm)
33478.

10 000 HUF

DN "Tenisz" jelvény vésett (pozitív) verőtő, készült a jelvény kibocsátásának idején a Pénzverőben (~22x27mm)
33479.

10 000 HUF

DN (~1910-1920) "M. SZ. K. A. T. Mozdonyvezetők Országos Szövetsége" részben zománcozott, aranyozott bronz jelvény, hátlapon "BRUST BÉLA BUDAPEST ER[ZSÉBET KÖRÚT 23]" gyártói jelzéssel (29x39,5mm) T:VF, kis zománchiba, hátoldalán a tű és kapocs hiányzik
33480.

9 500 HUF
25,75
29,69

1948. "1848.III.15" részben festett bronz jelvény (15x18mm) T:XF,VF, festéskopás
33481.

1 400 HUF

1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "1062" sorszámmal, tokban T:AU
33482.

12 000 HUF

1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád" műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) + "KISZ ét 79" műgyantás bronz lemezjelvény (40mm) T:VF, műgyanta lekopott
33483.

2 000 HUF

1970 k. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" műgyantás aranyozott jelvény + 1985. "A Munka Érdemrend bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF
33484.

3 200 HUF
8,67
10,00

DN (1970 k) "Magyar Néphadsereg - Ifjú Gárda Katonai Szakalegység" műgyantás fém lemezjelvény + DN "25 éves munkáért - Országos Szakipari Vállalat" kétoldalas fém emlékérem + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban (2xklf,6db, ebből 4x tokban, miniatűrrel) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" (2xklf: aranyozott + ezüstözött) kitüntető jelvények miniatűrrel T:AU-VF
33485.

2 000 HUF

DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC
33486.

1 400 HUF

DN 1956-os forradalomról megemlékező fáklyás, zománcozott kitűző, hátoldalán "REMEMBER HUNGARY 1956" felirattal (14x21mm) T:AU
33487.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF