Printed Materials

Number of items: 334

Rotary France. Convention de Nice, 6-11 Juin, 1937. Képes magazin, sérült gerinccel.
17964.

3 000 HUF

cca 1970-1980 Vegyes uti leporello tétel, kb. 27 db
17965.

2 000 HUF

cca 1960-2000 Vegyes könyv témájú kiadványok: könyvtári ismeretek, ünnepi könyvhét prospektusok, Könyvvilág folyóirat egy száma, stb., vegyes állapotban
17966.

2 000 HUF

Betűtanuló táblák, kétoldalas, színes ábrákkal illusztrálva, 38 db, 29,5x21 cm
17967.

2 000 HUF

1971 Eseménynaptár. Módszertani útmutatás, ajánló bibliográfia és kiállítási segédanyag a negyedév fontosabb évfordulóihoz. 1971/1. és 1971/2. + mellékletek (híres személyek születési, halálozási évfordulói, róluk szóló ismertetők)
17968.

2 000 HUF

27 db vegyes kiállítási, múzeumi ismertető prospektus, meghívó, stb.
17969.

2 800 HUF

Beethoven-emlékmappa, 21 db számozott képtábla, helyenként kisebb lapszéli foltokkal, ázásnyomokkal, sérült, hiányos borítóval, lapméret: 37x27,5 cm
17970.

1 600 HUF

1943 Külügyi Szemle. Külpolitikai, nemzetközi jogi és világgazdasági folyóirat. XX. évf. 1-6. sz., 1943. január - november. (Teljes évfolyam egybekötve). Bp., Magyar Külügyi Társaság, 579+(3) p. (A borítók a lapok után, a kötet végére kötve). Félvászon-kötésben, sérült, leváló gerinccel, kissé vetemedett kötéstáblákkal.
17971.

2 400 HUF

17972.

2 000 HUF

1983 Medimpex falinaptár, nemesi címerek ábrázolásaival illusztrálva, angol, német és francia nyelvű szöveggel, egy kijáró lappal, 47x32 cm
17973.

2 000 HUF

1983 Szabó Vladimir festményeinek színes reprodukcióival illusztrált falinaptár (csak a képek a naptár részt levágták), kissé sérült, 32x37,5 cm
17974.

2 000 HUF

cca 1930 Roma e dintorni + Pompei, 2 db képes album fekete-fehér fotókkal, mindkettőben magyar nyelvű, 1932-es ajándékozási bejegyzéssel. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, sérült borítóval, néhány sérült lappal, egy lapon szakadásból eredő hiánnyal, 20,5x27 cm és 21,5x31,5 cm
17975.

2 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF