Printed Materials

Number of items: 334

1868 Hazánk s a Külföld IV. évf. második félévi száma egybe kötve Szerk.: Kazár Emil, szerk. társ.: Szokoly Viktor. Gazdag fametszetű képanyaggal helyszínképekkel Erdélyből, Balatonból, Tokajból...stb, valamint ismert emberek arcképével és fejléccel illusztrált. Bp., Athenaeum, IV. 418-848 p. Sérült, szétváló korabeli kötésben,
17891.

30 000 HUF
81,30
93,75

Egy banánosládányi papírrégiség: okmányok, nyomtatványok, reklám, fotók, stb,
17892.

6 000 HUF

ca 1930-1940 20 db iskolai füzet, nagyrészt írva, többféle méret, kiadás, közötte rajzos borítóval.
17893.

4 000 HUF

ca 1900-1950 Kb 80 db irat, plakát, oklevél, stb a palkátok kivételkével jó állapotban
17894.

4 000 HUF

ca 1950 60 db Szabad Nép újság az 50-es évekből
17895.

4 000 HUF

1937 L'Illustration L'Automobile, Le tourisme a l'exposition. Francia nyelven. Rendkívül gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, többek közt André Steiner (1901-1978) magyar származású francia fényképész fotóival. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, néhány kevés lap sérült.
17896.

2 000 HUF

1965 A mi nótáink. Miskolc, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Borsodi és Egyetemi Csoportja, (3)+40+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a címlapon ragasztásnyomokkal.
17897.

3 000 HUF

1956 "Nagy Imrében bizalmunk" - Egyetemi Forradalmi Diákbizottság által kiadott röplap, hajtott
17898.

4 000 HUF

1874 A Magyar Történelmi Társulat meghívója választó közgyűlésre
17899.

1 600 HUF

1936 Étt-rend vagyis azaz a Renhart Gyula urunk tiszteletére rendezett collatio azaz czéhbeli lakoma... Étlap. 4 p. M. KÁllai, Arad, litográfia. (2) p.
17900.

3 000 HUF

1993 Kenderes, értesítés Horthy Miklós kormányzó és családja újratemetéséről, 15×9 cm
17901.

2 000 HUF

cca 1944 Hadak útján, katolikus honvéd imakönyv, 62p + A magyar szentföld rövid ismertetése és kalauza
17902.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF