https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 334
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3316980
17988
504
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1825- 1838 2 db gyászbeszéd Juranits Antal győri püspök temetése, Ürményi József (1741?1825) országbíró, főispán, miniszter temetése alkalmából 15p, 41p.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3369883
17989
504
0
14000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1848 A magyar képviselőház válasza V. Ferdinánd trónbeszédére, 3 sztl. oldal, javított szakadásokkal
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
3404392
17990
504
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1850-1870 Virágokat ábrázoló litográfiák, 5 db, Lith. Druck u. Verlag v. Wilh. Hermes, Berlin, változó állapotban, 14,5x21,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3374321
17991
504
0
2600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1872 Ministerialtidende for kongeriget Danmark for Aaret 1872. Afdeling B. [A Dán Királyság Miniszteri Közlönye az 1872. évre. B. szakasz.] Kjobenhavn,(1873.), J. H. Schultz, 2+IX+2+864+46 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
3315654
17992
504
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1892-1911 Religio. Kath. egyházi s irodalmi folyóirat. 1892 . félév, 1-50. sz. Szerk.: Dudek János + 1911 1-2 félév. Összesen 3 kötetben. Aranyozott félvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3376630
17993
504
0
2200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1895 Budapest székesfőváros Vegyészeti és Tápszervizsgáló Intézetének évkönyve, szerk. Balló Mátyás, félvászon kötés, kopottas állapotban
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
2437255
17994
504
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1895 Hilberth Mór (1839-1895) MÁV igazgató, miniszteri tanácsos halálozási értesítője
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3356760
17995
504
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1896. aug. 3. Vasvármegye törvényhatósági bizottságának Szombathelyen, 1896. aug. 3- közgyűlésének jegyzőkönyvének kivonata, amely főleg a vásártartás szabályozásával foglalkozott. Négy nyomtatott oldal, duplum. Magyar nyelvű.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
2182560
17996
504
0
600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1896 Négyesi Szepessy Gézáné gyászjelentés
The item is not available
3393552
17997
504
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1897 Meghívó a Magyar Királyi József-Műegyetem 1897/98-ik tanévének megnyitása alkalmából. aranyozott, dombronyomott címer díszítéssel 22x15 cm
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3393554
17998
504
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1897 Meghívó a Magyar Királyi József-Műegyetem 1897/98-ik tanévének megnyitása alkalmából. aranyozott, dombronyomott címer díszítéssel 22x15 cm
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3391014
17999
504
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1900-1930 Függőhidak (Brooklyn híd, Lánchíd) és közlekedési eszközök (svábhegyi fogaskerekű vasút, automobilok, stb.), 4 db illusztráció a Pallas Nagy Lexikonából, ill. Révai Kereskedelmi Lexikonából, részben kissé foltos, 30x24 cm körül
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment