https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 334

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1916 Az Érdekes Újság: Jövő Kertje c. gyermek szépségverseny elismerő oklevele hajtva 30x43 cm
1
18012.

1916 Az Érdekes Újság: Jövő Kertje c. gyermek szépségverseny elismerő oklevele hajtva 30x43 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1917-1917 A Milliós könyve sorozat 8 db száma, vegyes, megviselt állapotban
1
18013.

1917-1917 A Milliós könyve sorozat 8 db száma, vegyes, megviselt állapotban

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
[Alkalmi nyomtatvány] Jubileumi emlék. Emlékfüzet Grossmann V. Lipót, Koszmovszky Adolf és Török Márk ötvenéves nyomdász-jubileumára. Budapest, 1921. Pesti Lloyd-Társulat ny. 1 t. (címkép) + [8] p. Egyetlen kiadás. Alkalmi kiadványunk az 1921. június 29-én tartott nyomdász ünnepség alkalmából készült. A címlap és az ünnepeltek portréját közlő címkép után az ünnepi beszéd rövid szövege, majd a Pesti Lloyd-Társulat munkaközösségének teljes névsora. Fűzve, illusztrált, enyhén gyűrött kiadói borítóban. Jó példány, ritka.
1
18015.

[Alkalmi nyomtatvány] Jubileumi emlék. Emlékfüzet Grossmann V. Lipót, Koszmovszky Adolf és Török Márk ötvenéves nyomdász-jubileumára.
Budapest, 1921. Pesti Lloyd-Társulat ny. 1 t. (címkép) + [8] p. Egyetlen kiadás.
Alkalmi kiadványunk az 1921. június 29-én tartott nyomdász ünnepség alkalmából készült. A címlap és az ünnepeltek portréját közlő címkép után az ünnepi beszéd rövid szövege, majd a Pesti Lloyd-Társulat munkaközösségének teljes névsora.
Fűzve, illusztrált, enyhén gyűrött kiadói borítóban. Jó példány, ritka.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1923 Báli utravaló humoros újság az Angol-Magyar Bank báljáról 20p. szakadással + újságcikk
1
18016.

1923 Báli utravaló humoros újság az Angol-Magyar Bank báljáról 20p. szakadással + újságcikk

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Részvénykönyv. A részvények névértlke és összevonása, szelvények. Bp., 1927. TÉBE. 44p. Félvászon kötésben
1
18017.

Részvénykönyv. A részvények névértlke és összevonása, szelvények. Bp., 1927. TÉBE. 44p. Félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
1
18018.

1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
2 db pénzügyi témájú nyomtatvány: Pácner Jenő: Budapest székesfőváros kölcsönei. Bp., 1928. Fővárosi Kölcsönkötvény Tulajdonosok Szervező Bizottsága. 30p. + A magyar devizajogszabályok ismertetése Bp., 1937. TéBe. 18p.
1
18019.

2 db pénzügyi témájú nyomtatvány: Pácner Jenő: Budapest székesfőváros kölcsönei. Bp., 1928. Fővárosi Kölcsönkötvény Tulajdonosok Szervező Bizottsága. 30p. + A magyar devizajogszabályok ismertetése Bp., 1937. TéBe. 18p.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
1928-1986 Vegyes zsebnaptárak, 13 db, közte Dr. Wander Gyógyszer- és Tápszergyár Rt. (1928-1933), Páduai Szent Antal Fiúárvaház 1947. évi naptára, stb. Változó állapotban.
1
18020.

1928-1986 Vegyes zsebnaptárak, 13 db, közte Dr. Wander Gyógyszer- és Tápszergyár Rt. (1928-1933), Páduai Szent Antal Fiúárvaház 1947. évi naptára, stb. Változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma
1
18021.

1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1929 Május 1. kiadvány, benne Szakasits Árpád, Kéthly Anna, Várnai Zseni írásai, Pérely Imre grafikáival, 8p, szakadással.
1
18022.

1929 Május 1. kiadvány, benne Szakasits Árpád, Kéthly Anna, Várnai Zseni írásai, Pérely Imre grafikáival, 8p, szakadással.

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
2
 
1929-1931 A Jövő Utjain pedagógiai folyóirat 6 db száma: IV. éfv. 4. sz., V. évf. 1., 2., 4. sz., VI. évf. 1., 2. sz. Szerk.: Nemesné M. Márta és Baloghy Mária. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
1
18023.

1929-1931 A Jövő Utjain pedagógiai folyóirat 6 db száma: IV. éfv. 4. sz., V. évf. 1., 2., 4. sz., VI. évf. 1., 2. sz. Szerk.: Nemesné M. Márta és Baloghy Mária. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.

 
Sold
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
1
 
1929-1944 A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1929, Országos Központi Községi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület levélpapírok és boríték. + 1944 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület pénzintézeti érdekeltségei. Bp., 1944, Franklin,58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + 1940 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület 1939. évi zárszámadása,
1
18024.

1929-1944 A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1929, Országos Központi Községi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület levélpapírok és boríték. + 1944 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület pénzintézeti érdekeltségei. Bp., 1944, Franklin,58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + 1940 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület 1939. évi zárszámadása,

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment