https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 334

Auction is over! Item soon called at the auction hall
ca 1930 Bonzó kutya képregények kivágva, a Pesti Hírlap magazinjából, 20 oldalas albumban, Bonzó kutya 60 kalandja
1
18025.

ca 1930 Bonzó kutya képregények kivágva, a Pesti Hírlap magazinjából, 20 oldalas albumban, Bonzó kutya 60 kalandja

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
ca 1930 Bonzó, Mickey Mouse, Hegyesszakállú király, Adamson úr képregények kivágva, a Pesti Hírlap magazinjából, 20 oldalaos albumban, Adamson 18 db, BOnzó 12 db, 2 oldalnyi Walt Disney
1
18026.

ca 1930 Bonzó, Mickey Mouse, Hegyesszakállú király, Adamson úr képregények kivágva, a Pesti Hírlap magazinjából, 20 oldalaos albumban, Adamson 18 db, BOnzó 12 db, 2 oldalnyi Walt Disney

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
ca 1930 Budapest képes album Sárközi Nádasdi Elemér 12 db fénnyomatával 17x13 c, Zsinórfűzött papírkötésben
1
18027.

ca 1930 Budapest képes album Sárközi Nádasdi Elemér 12 db fénnyomatával 17x13 c, Zsinórfűzött papírkötésben

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
1
 
ca 1930-1960 Magyarország térkép és városképes leporellók Nagyvárad, Fonyód, Márta .
1
18028.

ca 1930-1960 Magyarország térkép és városképes leporellók Nagyvárad, Fonyód, Márta .

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1930 Magyar Országos Központi Takarékpénztár naptár
1
18029.

1930 Magyar Országos Központi Takarékpénztár naptár

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1931 Mo. Szövetkezetek Szövetsége továbbképző tanfolyam, tananyaga 8 p
1
18030.

1931 Mo. Szövetkezetek Szövetsége továbbképző tanfolyam, tananyaga 8 p

 
The item is not available
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
 
1931-43 5 db régi újság: Pesti Hírlap karácsonyi albuma, Híd 1941, Magyar nők lapja 1941 aug 20. Tolnai Világlapja 1942. 02. 25. Hungária Magazin 1943. Változó állapotban
1
18031.

1931-43 5 db régi újság: Pesti Hírlap karácsonyi albuma, Híd 1941, Magyar nők lapja 1941 aug 20. Tolnai Világlapja 1942. 02. 25. Hungária Magazin 1943. Változó állapotban

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
1932 Metapsychikai Folyóirat. A "Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság" hivatalos lapja I. évf. 1-2. sz. 1932 nov. - dec. Teljes évfolyam. Szerk: Toronyi János. Bp., 1932, Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság,(Pallas-ny.), a borítója sérült, leszakadt, 31+1 p.
1
18032.

1932 Metapsychikai Folyóirat. A "Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság" hivatalos lapja I. évf. 1-2. sz. 1932 nov. - dec. Teljes évfolyam. Szerk: Toronyi János. Bp., 1932, Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság,(Pallas-ny.), a borítója sérült, leszakadt, 31+1 p.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1933 A Toll V. évf. 5. sz., 1933. szept. 23. Szerk.: Kaczér Vilmos. Bp., Váradi Béla ,,Forum"-ny., 123-158 p. Benne Hevesi András: Utószó az Ady-revízióhoz; Zsolt Béla: Babits; Németh Andor: Kosztolányi Dezsőről; illetve más írások. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ázásnyomokkal.
1
18033.

1933 A Toll V. évf. 5. sz., 1933. szept. 23. Szerk.: Kaczér Vilmos. Bp., Váradi Béla ,,Forum"-ny., 123-158 p. Benne Hevesi András: Utószó az Ady-revízióhoz; Zsolt Béla: Babits; Németh Andor: Kosztolányi Dezsőről; illetve más írások. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ázásnyomokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf
1
18035.

cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
1935 Deutsche Reichsbahn-Kalender (Német birodalmi vasút naptár) 157 képes oldallal, eredeti borítóval, borítón kis sérüléssel. 16x26 cm / German railways calender with pictures
1
18036.

1935 Deutsche Reichsbahn-Kalender (Német birodalmi vasút naptár) 157 képes oldallal, eredeti borítóval, borítón kis sérüléssel. 16x26 cm / German railways calender with pictures

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában
1
18037.

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában

 
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment