Printed Materials

Number of items: 334

cca 1940-2000 Könyv témájú kiadványok, prospektusok (Magyar Remekírók sorozat ismertető, ÁKV könyvajánló, Ünnepi Könyvhét füzetek, stb.), összesen 11 db, változó állapotban
18050.

2 600 HUF
7,05

1941 Jelenkor. Felelős szerk.: Katona Jenő. III. 1.-24. sz. 1941. jan. 1. - dec. 15. Kopott félbőr-kötésben.
18051.

4 000 HUF

1942 Az Én újságom. Tündérvásár. 53. évf. 30. szám, borító nélkül
18052.

2 200 HUF
5,96
6,88

18053.

6 000 HUF

ca 1950 9 db magyar városokat ábrázoló képes füzet Balatonfüred, Gyöngyös, Héviz, Szeged, Mátraháza, stb
18054.

4 000 HUF

ca 1969 2 db Szabad Föld falinaptár + egy kéményseprő fali naptár 48x60 cm ig
18055.

2 400 HUF

ca 1940 Magyarország történelme. Nagy méretű időrendi tábla 80x65 cm
18056.

2 400 HUF

ca 1960 Roma Antica Guida con ricostruzioni del centro monumentale di Roma antica. 52p. képekkel és a képek előtt az eredeti állapotot bemutató áttetsző lapokkal. Műbőr kötés 16x12 cm
18057.

2 000 HUF

cca 1920 17 db klf sorminta, csomagolóanyag, trafikárú kifestő figurasor íveken 20x30 cm
18058.

5 000 HUF

ca 1950 trafikos litho képek kb 15 ív, füzetben őrizve.
18059.

4 400 HUF
11,92
13,75

A Lánchídnak fel kell támadni. 1849-1949. Tildy Zoltán köztársasági elnök és Gerő Ernő közlekedési miniszter beszéde a Lánchíd Bizottság alakuló ülésén. Bp.,1949,(Eisler-ny.), 4 sztl. lev. Benne a 48-as Lánchíd Bizottság tagjaival. Kiadói papírkötés. Foltos Ex librissel
18060.

2 000 HUF

1856 Budapesti Visszhang c. folyóirat [V.] évfolyamák 1-51. számai, 1856. jan. 1. - dec. 25. egybe kötve. Szerk.: Szilágyi Virgil. Kiadók: Vahot Imre, és Vas Gereben. Pest, 1856, Herz János, 9-10 [Pesti Napló] +11-12+9-10+13-100+103-118+121-128+131-154+157-220+8 (Mutatványszám (1855)+221-382+385-386+383-384+387-420+423-424 p. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámanyaggal. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, az első lap a Pesti Napló egy számából van, az 1. szám hiányos, oldalhiányokkal (1-8, 101-102,119-120, 129-130, 155-156+421-422, 425-430 p.), az első és az utolsó lap jelentős részben restaurált, az első lapot követő 9-10 lap restaurált, egy-két lap sarkán hiánnyal, két helyen felcserélt lapokkal ("+11-12+9-10+", "+385-386+383-384+"), néhány helyen nyomdahibás számozással, egy lapon ceruzás aláhúzásokkal (93/94 p.)
18061.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF