https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 334

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1802 Oratio in solennibus... Josephi Fengler, Győr, Streibig. 16p. Fengler József Keresztély (1733-1802) győri püspök, méltató beszéde. Pest, Trattner 12 p.
1
17952.

1802 Oratio in solennibus... Josephi Fengler, Győr, Streibig. 16p. Fengler József Keresztély (1733-1802) győri püspök, méltató beszéde. Pest, Trattner 12 p.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Tükör. Képes havi folyóirat. Felelős szerkesztő: Révay József. I. évfolyam, 2. szám. 1933. november. Budapest, 1933. Franklin-Társulat (ny.) [4] + 80 p. A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
17953.

Tükör. Képes havi folyóirat. Felelős szerkesztő: Révay József. I. évfolyam, 2. szám. 1933. november. Budapest, 1933. Franklin-Társulat (ny.) [4] + 80 p. A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
ca 1930 5 db iskolai füzet irredenta szövegekkel és grafikákkal a borítókon
1
17954.

ca 1930 5 db iskolai füzet irredenta szövegekkel és grafikákkal a borítókon

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes itallap tétel, közte kitöltetlenek/üresek
1
17955.

Vegyes itallap tétel, közte kitöltetlenek/üresek

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
cca 1970/80 MBP-6,5R billenőszekrényes pótkocsi ábrás alkatrészkatalógus, 35p
1
17956.

cca 1970/80 MBP-6,5R billenőszekrényes pótkocsi ábrás alkatrészkatalógus, 35p

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
ca 1958 Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása, ábrákkal, 144p Egészvászon kötésben kopott borítóval
1
17957.

ca 1958 Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása, ábrákkal, 144p Egészvászon kötésben kopott borítóval

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
1914 Műszaki naptár. 18. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1914., "Pátria". 414+16 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói patentos egészvászon-kötés,
1
17958.

1914 Műszaki naptár. 18. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1914., "Pátria". 414+16 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói patentos egészvászon-kötés,

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Kb régi 100 db szentkép és halálozási emlék kártya
1
17959.

Kb régi 100 db szentkép és halálozási emlék kártya

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Kb régi 150 db szentkép és halálozási emlék kártya
1
17960.

Kb régi 150 db szentkép és halálozási emlék kártya

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Miskolc Avassal kapcsolatos zacskónyi nyomtatvány tétel
1
17961.

Miskolc Avassal kapcsolatos zacskónyi nyomtatvány tétel

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
4
 
7 darab klf prospektus az 1960-as, 1970-es évekből.
1
17962.

7 darab klf prospektus az 1960-as, 1970-es évekből.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 30 darab üdvözlőkártya borítékkal, dobozban.
1
17963.

cca 30 darab üdvözlőkártya borítékkal, dobozban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment