https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 334

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1949 Gazdasági főtanácsi határozatok tára. 1-23. szám 613p. Sorszámozott, Szigorúan bizalmas jelzéssel. Bekötve.
1
18150.

1949 Gazdasági főtanácsi határozatok tára. 1-23. szám 613p. Sorszámozott, Szigorúan bizalmas jelzéssel. Bekötve.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950 Útmutató a haladó szemináriumok előadói részére a ,,Sztálin, a haladó emberiség vezére" című előadáshoz. Kiadja a Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége Oktatási Osztály. Bp., Szikra-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, kis lapszéli sérülésekkel.
1
18151.

cca 1950 Útmutató a haladó szemináriumok előadói részére a ,,Sztálin, a haladó emberiség vezére" című előadáshoz. Kiadja a Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége Oktatási Osztály. Bp., Szikra-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, kis lapszéli sérülésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1950 Délmagyarország politikai napilap falinaptár, hajtva, kis lapszéli sérülésekkel, 42x59 cm
1
18152.

1950 Délmagyarország politikai napilap falinaptár, hajtva, kis lapszéli sérülésekkel, 42x59 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950 Útmutató a haladó szemináriumok előadói részére a ,,Sztálin, a haladó emberiség vezére" című előadáshoz. Kiadja a Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége Oktatási Osztály. Bp., Szikra-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, néhány lapszéli szakadással.
1
18153.

cca 1950 Útmutató a haladó szemináriumok előadói részére a ,,Sztálin, a haladó emberiség vezére" című előadáshoz. Kiadja a Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége Oktatási Osztály. Bp., Szikra-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, néhány lapszéli szakadással.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
ca 1950 Tito ellenes karikatúrák - leporelló Rákosi Mátyás előszavával 18 képpel, némelyik jelzett, van közöttük egy magyar is, Schwott Lajos,
1
18154.

ca 1950 Tito ellenes karikatúrák - leporelló Rákosi Mátyás előszavával 18 képpel, némelyik jelzett, van közöttük egy magyar is, Schwott Lajos,

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1950 A Háztartási Bolt 1. számú tanácsadója. Bp., Szikra-ny., 8 p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis szakadással.
1
18155.

cca 1950 A Háztartási Bolt 1. számú tanácsadója. Bp., Szikra-ny., 8 p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis szakadással.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1952 III. Magyar Békekongresszuson a Sportcsarnokban felhívás a kongresszushoz és az 5 nagyhatalomhoz francia nyelven 4 oldalas gépirat /  1952 III. At the Hungarian Peace Congress in the Sports Hall, invitation to the congress in French, 4-page typescript
1
18156.

1952 III. Magyar Békekongresszuson a Sportcsarnokban felhívás a kongresszushoz és az 5 nagyhatalomhoz francia nyelven 4 oldalas gépirat / 1952 III. At the Hungarian Peace Congress in the Sports Hall, invitation to the congress in French, 4-page typescript

 
The item is not available
Starting price:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Number of bids:
0
 
1956 Országos Takarékpénztár 1956. évi számlarend.
1
18157.

1956 Országos Takarékpénztár 1956. évi számlarend.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1956 Vegyes újságtétel, érdekes kordokumentumokkal, főleg 1956 november 1-4 közötti számok.
1
18158.

1956 Vegyes újságtétel, érdekes kordokumentumokkal, főleg 1956 november 1-4 közötti számok.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.
1
18159.

1957-1960 Film-Színház-Muzsika I. évf. 1-10.; 23-30,32-33. sz. ; II. évf. 1-17;18-35;36-52 sz.; III. évf. 18-20,22-35.;36-52. sz.; IV. évf. 37-52. sz. Kopott félvászon-kötésekben, 8 kötetben, változó állapotban, benne néhány gyűrött lapokkal, egy-két gyerekfirkával, az I. évf. 1. szám borítója sérült, hiányos, a II. évfolyam 36. sz. elülső-hátsó borítói sérültek, hiányosak és a 37. elülső borítója sérült, hiányos.

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
1958-1979 Szeged, 5 db tájékoztató kiadvány: idegenforgalmi tájékoztató, nemzetközi maraton műsorfüzetek, könyvtárhasználati tájékoztatók
1
18160.

1958-1979 Szeged, 5 db tájékoztató kiadvány: idegenforgalmi tájékoztató, nemzetközi maraton műsorfüzetek, könyvtárhasználati tájékoztatók

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1959-1984 Vegyes prospektusok, kiadványok: Soproni ünnepi hetek műsorfüzet és meghívók + Ünnepi könyvhét kiadvány + Haydn-emlékünnepségek Magyarországon, orosz nyelvű kiadvány
1
18161.

1959-1984 Vegyes prospektusok, kiadványok: Soproni ünnepi hetek műsorfüzet és meghívók + Ünnepi könyvhét kiadvány + Haydn-emlékünnepségek Magyarországon, orosz nyelvű kiadvány

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment