https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 159

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1927 dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Szerk.: - -. Bp., 1927, Győző Andor, 143+3 p.+141+1 t.+136+1 p. Félvászon-kötésben, amatőr módon javított kötéssel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
1
17623.

1927 dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 155 melléktérkép, világstatisztika. Szerk.: - -. Bp., 1927, Győző Andor, 143+3 p.+141+1 t.+136+1 p. Félvászon-kötésben, amatőr módon javított kötéssel, kopott borítóval, foltos lapokkal.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
cca 1942 A Föld zsebtérképe. Bp., Közlekedési-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés.
1
17624.

cca 1942 A Föld zsebtérképe. Bp., Közlekedési-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
cca 1880-1890 Leuzinger, Rudolf: Touristen-Karte der Schweiz / Svájc turistatérképe, 1 : 400.000, Bern, Kümmerly & Frey, vászonra kasírozva, 64,5x91,5 cm
1
17625.

cca 1880-1890 Leuzinger, Rudolf: Touristen-Karte der Schweiz / Svájc turistatérképe, 1 : 400.000, Bern, Kümmerly & Frey, vászonra kasírozva, 64,5x91,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
3
 
1997 A változó Európa, politikai térkép, EU-csatlakozásra váró közép-európai országok, 1 : 4.000.000, nagyméretű térkép, 107x114 cm
1
17626.

1997 A változó Európa, politikai térkép, EU-csatlakozásra váró közép-európai országok, 1 : 4.000.000, nagyméretű térkép, 107x114 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1888 Georg Mayr's specielle Reise- und Gerbirgs-Karte vom Lande Tyrol [...], München, vászontérkép, 72×72 cm
1
17627.

1888 Georg Mayr's specielle Reise- und Gerbirgs-Karte vom Lande Tyrol [...], München, vászontérkép, 72×72 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
3 db régi Nagy-Magyarország térkép, rajtuk kézi jelölésekkel, mezőgazdaságra vonatkozó statisztikai adatokkal, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 29x43 cm. Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából.
1
17628.

3 db régi Nagy-Magyarország térkép, rajtuk kézi jelölésekkel, mezőgazdaságra vonatkozó statisztikai adatokkal, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 29x43 cm. Gergely Endre (1883-1942) kartográfus, történész, m. kir. csendőr százados hagyatékából.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Az országos főméltóságok területi hatásköre 1366-ban, Nagy-Magyarország térkép, kézi jelölésekkel kiegészítve, lapszéli sérülésekkel, 29x43,5 cm
1
17629.

Az országos főméltóságok területi hatásköre 1366-ban, Nagy-Magyarország térkép, kézi jelölésekkel kiegészítve, lapszéli sérülésekkel, 29x43,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Homolka József: Budapest térképe házszámok megjelölésével és az utcák és terek betürendes jegyzékével. Bp., Kartográfiai Vállalat. Az 1896-os Eggenberger-féle kiadás reprintje, 78x63 cm
1
17630.

Homolka József: Budapest térképe házszámok megjelölésével és az utcák és terek betürendes jegyzékével. Bp., Kartográfiai Vállalat. Az 1896-os Eggenberger-féle kiadás reprintje, 78x63 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1800 Zemplén vármegye térkép, Comitatus Zempléniensis). Magyarország vármegyéinek színezett, rézmetszetű, közigazgatási térképei, külön lapokon a Görög-féle atlaszból. Pest, Hartleben.Szép, tiszta, éles levonatú lapok, a járások feltüntetésével, korabeli színezéssel.Egyes helynevek, illetve járási székhelyek kézzel aláhúzva, illetve egyes területek római, illetve arab számokkal számozva. , paszpartuval. 29x22cm
1
17631.

cca 1800 Zemplén vármegye térkép, Comitatus Zempléniensis). Magyarország vármegyéinek színezett, rézmetszetű, közigazgatási térképei, külön lapokon a Görög-féle atlaszból. Pest, Hartleben.Szép, tiszta, éles levonatú lapok, a járások feltüntetésével, korabeli színezéssel.Egyes helynevek, illetve járási székhelyek kézzel aláhúzva, illetve egyes területek római, illetve arab számokkal számozva. , paszpartuval. 29x22cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
1897 Magyarország és Horvát-Szlavónország térképe, rajzolta: Homolka József m.k. térképész, 1:900.000.,Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár), vászonra kasírozva, a térképben beleszínezésekkel, bejelölésekkel, a vászon hátoldala foltos, 79x119 cm
1
17632.

1897 Magyarország és Horvát-Szlavónország térképe, rajzolta: Homolka József m.k. térképész, 1:900.000.,Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár), vászonra kasírozva, a térképben beleszínezésekkel, bejelölésekkel, a vászon hátoldala foltos, 79x119 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900-1910 Csongrád megye térképe, 1 : 500.000, Szeged, Traub B. és Társa kiadása, kisebb sérülésekkel, 28x20,5 cm + Kolozs vármegye térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé viseltes állapotban, kézi jelölésekkel, 27x44 cm
1
17633.

cca 1900-1910 Csongrád megye térképe, 1 : 500.000, Szeged, Traub B. és Társa kiadása, kisebb sérülésekkel, 28x20,5 cm + Kolozs vármegye térképe, Kogutowicz: Megyei térképek, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., kissé viseltes állapotban, kézi jelölésekkel, 27x44 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
4 db külföldi várostérkép: London, Bécs (x2), Frankfurt, változó méretben és állapotban
1
17634.

4 db külföldi várostérkép: London, Bécs (x2), Frankfurt, változó méretben és állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment