Maps

Number of items: 159

1954 A világ talajtérképe + a Szovjetunió talajtérképe, 2 db orosz nyelvű térkép, 32,5x46 cm és 32,5x48,5 cm
17677.

2 000 HUF

cca 1900-1910 Szeged és környékének katonai térképe, 1 : 75.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, sérülésekkel, lapszéli ázásnyomokkal, 46,5x59,5 cm
17678.

2 000 HUF

cca 1936 Baja és környékének térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Állami Térképészet, 47x63 cm
17679.

2 000 HUF

Kogutowicz Károly: Magyarország térképe. Kiadja a Magyar Földrajzi Intézet R.T., Budapest. 1 : 1.500.000. Nagy-Magyarország térkép, rajta kézzel berajzolva az 1938 és 1944 közötti határmódosítások, illetve egyéb jelölések. Kissé viseltes állapotban, sérült, ragasztott, 45x72,5 cm
17680.

2 400 HUF

Magyarország autóbuszhálózata 1965-66, 1970-71, 1971-72, 1972-73. 4 db nagyméretű térkép, 66x68 cm körül
17681.

2 000 HUF

Régi atlasz. Wien, Freytag & Berndt, A. Hartlen's Verlag. Benne OMM és M. királyság. cca 1914 előtt.
17682.

3 000 HUF

Kispest megyei város térképe, 1:10 000, rajzolta: Gyuricza János, szakadásokkal, 49×43 cm
17683.

4 000 HUF
10

cca 1934 Texaco road map - Pennsylvania, Missouri, Illinois, Wisconsin, New York, 5 db
17684.

5 000 HUF

1942 Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, szakadásokkal, 83×112 cm
17685.

8 000 HUF
9

Párizs műemlékei térkép. Tous les Monuments de Paris. Egészvászon kötésben
17686.

2 600 HUF
7,05

1932 Magyarország Autóval járható utai. Autótérkép, Vászonra kasírozva. 100x80 cm
17687.

6 000 HUF

1942 M. kir. Államvasutak hálózatának térképe és autóbuszok MÁVAUT kétoldalas térkép 58x34 cm
17688.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF