Maps Number of items: 159
3422580
17520
504
Maps
1927 Budai hegyek, Kirándulók térképe I. sz., 1 : 37.500, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kisebb lapszéli sérülésekkel, 69x49,5 cm
2 600 HUF
3422590
17521
504
Maps
cca 1941 Európa térképe, szerk.: Dr. Koch Ferenc, 1 : 6.750.000, Bp., Közlekedési Nyomda, minimális sérülésekkel, 89x69 cm
3 000 HUF
3424931
17522
504
Maps
cca 1920-1930 Afrika politikai térképe, az alaptérképet tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 50x46 cm
1 600 HUF
3424937
17523
504
Maps
ca 1910 Wola Michova és Radvány (Felvidék) környéke katonai térkép vászonon 1: 75 000 53x40 cm
1 800 HUF
3424935
17524
504
2200
Maps
ca 1910 Hadad és Zsibó (Erdély) környéke katonai térkép vászonon 1: 75 000 53x40 cm
2 200 HUF
3424934
17525
504
2200
Maps
ca 1910 Bosznia, Mostar és környéke katonai térkép vászonon 1: 200 000 53x40 cm
2 200 HUF
3424933
17526
504
2200
Maps
ca 1900 Kis Szeben Kéthárs (Lipiani) Erdély és környéke katonai térkép vászonon 53x40 cm
2 200 HUF
3424930
17527
504
Maps
cca 1927 Magyarország politikai térképe, / MO vízrajza tervezte: Czakó István, 1 : 2.300.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., sérült, viseltes állapotban, 46x30,5 cm
1 600 HUF
3424929
17528
504
Maps
cca 1939 A "Felvidék" közigazgatási térképe, rajta a visszatért területekkel, tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1:900.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 36x71 cm beszakadásokkal
4 000 HUF
3424928
17529
504
Maps
ca 1930 Budai hegyek térkép vászonra kasírozva 47x61 cm
3 000 HUF
3422606
17530
504
Maps
ca 1910 Háromszék vármegye térképe. 27x38 cm
2 400 HUF
3422621
17531
504
Maps
ca 1910 Pozsony és Breclaw környékének 1: 200 000 méretben,
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house