Maps

Number of items: 159

17635.

1 800 HUF

17636.

1 400 HUF

17637.

3 000 HUF

17638.

1 600 HUF

17641.

15 000 HUF
40,65
46,88

17642.

6 500 HUF
17,62
20,31

17643.

8 000 HUF

1986 A KÖTIVIZIG vízminőségi atlasza, 42 térképpel
17644.

3 000 HUF

17645.

20 000 HUF
54,20
62,50

17646.

4 000 HUF

Magyarország áttekintő úttérképe. I. Darabterhelési térkép, II. Tonnaterhelési térképe, III. Célforgalmi térkép. Mindegyik térkép 4 szelvényen (egyenként 70x94 cm Összesen 12 szelvény, Egészvászon mappában
17647.

9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1920-1930 Szatmárnémeti (Satu Mare) és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképészet, lapszéli sérülésekkel, 63x47 cm
17648.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF