Maps Number of items: 159
3388370
17593
504
Maps
cca 1890-1900 Magyarország, a Duna menti országok és Közép-Európa térképe, a Sydow-Wagners methodischer Schul-Atlas 3 db térképe, Gotha, Justus Perthes, kisebb sérülésekkel, 31,5x36,5 cm
2 600 HUF
3391083
17594
504
Maps
Magyarország autóbuszhálózata 1970-71, 1971-72, 1972-73, 3 db nagyméretű térkép, 66x68 cm
3 600 HUF
3391082
17595
504
Maps
Kogutowicz zsebatlasza 1922-1926. évek egybe kötve. Új sorozat, II-V.. évf. Szerk.: Bátky Zsigmond és Kogutowicz Károly. Bp., 1921-1926, Magyar Néprajzi Társaság Emberföldrajzi Szakosztálya,190p. 116p + 1 kih t., 116p + 1 kih t, 96p+1kih t, 178p+1 kih t. . Haránt-alakú egészvászon kötésben.
6 000 HUF
3390974
17596
504
3200
Maps
3 200 HUF
3390942
17597
504
Maps
5 db magyar történelmi térkép: Az olygarchikus Magyarország 1301-1310.; Magyarország pénzügyigazgatási térkép 1308-1382.; A magyar és török végvárak 1576-ban; stb. Változó állapotban, 17,5x23 cm körül.
2 000 HUF
3391196
17598
504
Maps
2 db Erdély + 7 db Csehszlovákia, Tátra turistatérkép (össz. 9 db), vegyes állapotban
2 600 HUF
3388541
17599
504
Maps
5 db történelmi térkép: A királyi birtok kiterjedése Szent István halálakor; IV. Kreszimir Péter Horvát és Dalmát Királysága 1070 körül; III. Béla birodalma; A Pannonhalmi Apátság birtokai 1240-ben; IV. Béla birodalma 1260 táján. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, az egyik térképen kézzel írt feljegyzésekkel, kisebb foltokkal, 17x25 cm körül
1 800 HUF
3388520
17600
504
Maps
4 db szovjet/orosz térkép: Oroszország és a környező országok, Moszkva, Rosztov-na-Donu, Harkov (Harkiv). Vegyes méretben és állapotban.
1 800 HUF
3391249
17601
504
Maps
[ca 1910 Közép Európa autótérképe], Automobil-Routenkarte von Mittel-Europa 1:2 000 000. Freytag & Berndt. 100x72 cm Kiadói papírborítóval
8 000 HUF
3391245
17602
504
Maps
[ca 1880 Ázsia térkép], General-Karte von Asien, Glogau, F. Handtke, 70x87cm Kiadói szakadt papírborítóval, térkép szép állapotban
4 000 HUF
3393474
17603
504
Maps
1859 Strategische Karte des italienischen Kriegsschauplatzes. Litografált térkép, sérült. Térkép mérete 37x30 cm.
4 000 HUF
3393490
17604
504
Maps
ca 1880 Pianta di Venezia edizione della Litografia Veneziana, 73x53 cm. Maps of Venice. Velence térkép. A térkép szélei szakadozottak.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house