Maps

Number of items: 159

17593.

2 600 HUF
7,05

Magyarország autóbuszhálózata 1970-71, 1971-72, 1972-73, 3 db nagyméretű térkép, 66x68 cm
17594.

3 600 HUF
9,76
11,25

Kogutowicz zsebatlasza 1922-1926. évek egybe kötve. Új sorozat, II-V.. évf. Szerk.: Bátky Zsigmond és Kogutowicz Károly. Bp., 1921-1926, Magyar Néprajzi Társaság Emberföldrajzi Szakosztálya,190p. 116p + 1 kih t., 116p + 1 kih t, 96p+1kih t, 178p+1 kih t. . Haránt-alakú egészvászon kötésben.
17595.

6 000 HUF

17596.

3 200 HUF
8,67
10,00

5 db magyar történelmi térkép: Az olygarchikus Magyarország 1301-1310.; Magyarország pénzügyigazgatási térkép 1308-1382.; A magyar és török végvárak 1576-ban; stb. Változó állapotban, 17,5x23 cm körül.
17597.

2 000 HUF

2 db Erdély + 7 db Csehszlovákia, Tátra turistatérkép (össz. 9 db), vegyes állapotban
17598.

2 600 HUF
7,05

5 db történelmi térkép: A királyi birtok kiterjedése Szent István halálakor; IV. Kreszimir Péter Horvát és Dalmát Királysága 1070 körül; III. Béla birodalma; A Pannonhalmi Apátság birtokai 1240-ben; IV. Béla birodalma 1260 táján. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, az egyik térképen kézzel írt feljegyzésekkel, kisebb foltokkal, 17x25 cm körül
17599.

1 800 HUF

4 db szovjet/orosz térkép: Oroszország és a környező országok, Moszkva, Rosztov-na-Donu, Harkov (Harkiv). Vegyes méretben és állapotban.
17600.

1 800 HUF

[ca 1910 Közép Európa autótérképe], Automobil-Routenkarte von Mittel-Europa 1:2 000 000. Freytag & Berndt. 100x72 cm Kiadói papírborítóval
17601.

8 000 HUF

[ca 1880 Ázsia térkép], General-Karte von Asien, Glogau, F. Handtke, 70x87cm Kiadói szakadt papírborítóval, térkép szép állapotban
17602.

4 000 HUF

1859 Strategische Karte des italienischen Kriegsschauplatzes. Litografált térkép, sérült. Térkép mérete 37x30 cm.
17603.

4 000 HUF

ca 1880 Pianta di Venezia edizione della Litografia Veneziana, 73x53 cm. Maps of Venice. Velence térkép. A térkép szélei szakadozottak.
17604.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF