Number of items: 415
3351098
12550
500
MZ zsánerjelenetes dísztál, jelzett, minimális kopással, d: 24,5 cm
2 000 HUF
3334172
12551
500
Aquincum madár. Jelzett, kézzel festett, m: 10 cm
1 400 HUF
3251668
12552
500
Chodziez karaffaváza, jelzett, m: 22,5 cm
3 000 HUF
2964178
12553
500
1 000 HUF
2647687
12554
500
1 200 HUF
3247609
12555
500
2200
2 200 HUF
3303892
12556
500
2 400 HUF
3134895
12557
500
Japán satsuma tál. Kézzel festett, jelzett, kopással d: 18 cm
3 000 HUF
3368156
12558
500
Hévizi emlék porcelán bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9 cm
1 200 HUF
3228855
12559
500
Kaiser Virág mintás váza, dekor: Nossek, Matricás, jelzett hibátlan 14 cm
1 600 HUF
3366139
12560
500
Kahla hagymamintás teás kanna, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
3 000 HUF
3393418
12561
500
2 darab régi porcelán kínáló, egyik repedt, d: 23 cm alatt
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m