Number of items: 415
3401319
12526
500
36000
Zsolnay Marie Antoinette kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan.
36 000 HUF
3406259
12527
500
Gzhel cukortartó, jelzett, m: 14 cm
3 000 HUF
3402951
12528
500
Epiag bögre Sissi arcképével, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
2 800 HUF
3403397
12529
500
Lufthansa tálka és váza, jelzett, d: 10 cm, m: 12,5 cm
3 000 HUF
3402926
12530
500
Gránit teás kanna, jelzett, mázrepedéssel, 26x16 cm
2 400 HUF
3403168
12531
500
Drasche magyaros mintás bonbonier és pillangó, jelzett, kopással.
2 000 HUF
3403507
12532
500
MZ Austria szecessziós csésze alátéttel, jelzett, d: 16 cm
3 000 HUF
3403494
12533
500
Orosz csésze alátéttel, jelzett, d: 14 cm
2 000 HUF
3403482
12534
500
Mongol porcelán figura, hibátlan, m: 13 cm
3 000 HUF
3403526
12535
500
Humoros figurális persely, lepattanással, m: 9,5 cm
2 400 HUF
3403517
12536
500
4 darab kis váza, jelzett, kopással, m: 7,5 cm
2 600 HUF
3402371
12537
500
Zech Scherzer 6 darab régi csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m