Chinaware / Porcelain Number of items: 415
3405549
12465
500
Kahla hagymamintás 6 darab nagytányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
5 000 HUF
3405548
12466
500
Kahla hagymamintás 6 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
5 000 HUF
3405546
12467
500
Kahla hagymamintás 6 darab desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
5 000 HUF
3406149
12468
500
3800
Hattyúk a tavon. Porcelán, benne olvasztott üveggel, jelzés nélkül, 17x14 cm
3 800 HUF
3409056
12469
500
5 darab porcelán és műgyanta szobor figura, közte jelzéssel, kopással, m: 26 cm alatt
4 000 HUF
3406667
12470
500
Knowles 5 darab dísztányér, jelzett, hibátlan, mindhez fa tartóval, d: 21,5 cm
5 000 HUF
3406849
12471
500
10 darab porcelán kúrapohár, közte városkép ábrázolással, m: 13,5 cm alatt
5 000 HUF
3405271
12472
500
Francia porcelán petróleumlámpa test, jelzett, m: 24 cm
4 000 HUF
3405327
12473
500
Kahla hagymamintás étkészlet 12 darabja, közte kínálótálakkal, jelzett.
6 000 HUF
3404062
12474
500
6 darab kanai leveses csésze, kanállal, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
4 000 HUF
3406654
12475
500
cca 1925 Schirnding Porzellan 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, kis kopással, egyik csészén pattanással. d: 19 cm
6 000 HUF
3368374
12476
500
Wedgwood Ferrara 4 részes egyszemélyes szervírozó szett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house