Number of items: 415

Kahla hagymamintás 6 darab nagytányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
12465.

5 000 HUF

Kahla hagymamintás 6 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
12466.

5 000 HUF

Kahla hagymamintás 6 darab desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 19 cm
12467.

5 000 HUF

Hattyúk a tavon. Porcelán, benne olvasztott üveggel, jelzés nélkül, 17x14 cm
12468.

3 800 HUF
10,30
11,88

5 darab porcelán és műgyanta szobor figura, közte jelzéssel, kopással, m: 26 cm alatt
12469.

4 000 HUF

Knowles 5 darab dísztányér, jelzett, hibátlan, mindhez fa tartóval, d: 21,5 cm
12470.

5 000 HUF

10 darab porcelán kúrapohár, közte városkép ábrázolással, m: 13,5 cm alatt
12471.

5 000 HUF

Francia porcelán petróleumlámpa test, jelzett, m: 24 cm
12472.

4 000 HUF

Kahla hagymamintás étkészlet 12 darabja, közte kínálótálakkal, jelzett.
12473.

6 000 HUF

6 darab kanai leveses csésze, kanállal, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
12474.

4 000 HUF

cca 1925 Schirnding Porzellan 6 személyes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok, jelzett, kis kopással, egyik csészén pattanással. d: 19 cm
12475.

6 000 HUF

Wedgwood Ferrara 4 részes egyszemélyes szervírozó szett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
12476.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF