Number of items: 415
3404088
12453
500
3 darab Aquincum figura: macival játszó lány, nyulat fogó fiú, strandolófiú, jelzett, hibátlan.
4 000 HUF
3410109
12454
500
4800
4 darabos Staffordshire porcelán virág ékszer szett, 2 db bross + fülbevaló pár, közte jelzettek. Egy levélen kis hiány.
4 800 HUF
3359650
12455
500
3400
Elbogen vastag falú csésze és süteménytálka, a csésze jelzett, kopással, h: 24 cm alatt
3 400 HUF
3128938
12456
500
Szecessziós virágmintás kínáló pár. Jelzés nélkül, kopással, 24,5x22 cm
3 600 HUF
3359674
12457
500
Szovjet porcelán szarvaspár, jelzett, kopással, m: 27 cm
5 000 HUF
3371693
12458
500
8 darabos kínai mintás gyermekjáték porcelán szett, h: 10 cm aaltt
3 600 HUF
3408218
12459
500
4200
cca 1890 Éljen a haza. feliratos fajansz dísztál, jelzés nélkül, kopással, mázrepedéssel, d: 23 cm
4 200 HUF
3408306
12460
500
Éljen a haza feliratos falitál, jelzett, kopással, d: 23 cm
5 000 HUF
3405543
12461
500
Kahla hagymamintás 6 darab tálka d: 11 cm + 5 darab köretes tál d: 13 cm, jelzett, hibátlan.
5 000 HUF
3405452
12462
500
cca 1940 Hummel art deco falimaszk, biszkvit porcelán, jelzett, 14x12,5 cm
6 000 HUF
3405550
12463
500
Kahla hagymamintás 6 darab mélytányér, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
5 000 HUF
3405323
12464
500
Kahla hagymamintás 4 részes szervírozó szett, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m