Number of items: 415

12393.

50 000 HUF
135,50
156,25

12394.

50 000 HUF
135,50
156,25

12395.

12 000 HUF

12396.

22 000 HUF
59,62
68,75

12397.

30 000 HUF
81,30
93,75

12398.

30 000 HUF
81,30
93,75

Pfeiffer & Löwenstein étkészlet. leveses tál, két fedeles szószos tál, salátás, csontos, két nagy tál, süteményes. 8 ksitányér, 8 leveses, 9 lapos tányér. Matricás, jelzett, kopással, két tálon lepattanással.
12399.

30 000 HUF
81,30
93,75

12400.

28 000 HUF
75,88
87,50

12401.

24 000 HUF
65,04
75,00

12402.

20 000 HUF
54,20
62,50

12403.

20 000 HUF
54,20
62,50

12404.

22 000 HUF
59,62
68,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF