Number of items: 415

Térdelő női akt porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
12501.

4 400 HUF
11,92
13,75

Tigriskölyök, jelzés nélkül, hibátlan 17 cm
12502.

4 000 HUF

Hummel Goebel falikép, jelzett, akasztó applikációval, d: 19 cm
12503.

5 000 HUF

Gzhel kulacs, váza és bögre, jelzett, eredeti dobozában, h: 13 cm alatt.
12504.

5 000 HUF

Szecessziós stílusú biszkvit porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
12505.

4 000 HUF

12506.

4 800 HUF
13,01
15,00

Meissen Waldsteint mintás tálka, jelzett, hibátlan, 12,5x9,5 cm
12507.

6 000 HUF

12508.

3 800 HUF
10,30
11,88

12509.

2 000 HUF

Régi multicolor színezésű plasztikus rózsamintás kínáló, jelzett, kopott, 33x23 cm
12510.

4 400 HUF
11,92
13,75

Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm
12511.

5 000 HUF

Apro porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal d: 23 cm
12512.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF