Chinaware / Porcelain Number of items: 415
3409053
12612
500
Drasche bagoly. Jelzett, hibátlan 7,5x7 cm
2 400 HUF
3401240
12613
500
38000
Zsolnay talpas kínáló. 1870 körül, máz alatti kobaltkék virágmintával festett korongozott finomfajansz, alján jelzett: máz alatti családi pecsét, formába nyomott Zsolnay Pécs felirat. Mázrepedéssel, 3 kisebb lepattanással, d: 22,5 cm, m: 9,5 cm
38 000 HUF
3409190
12614
500
Lagenthal dísztányér, Albert Anker festményének reprodukciójával díszítve, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
2 000 HUF
3373083
12615
500
Porcelán nyúl figura, m: 15,5 cm
2 600 HUF
3330492
12618
500
Német porcelán tál és váza, sérült.
1 000 HUF
3333465
12619
500
Lippelsdorf férfi figura, jelzett, m: 16,5 cm
1 600 HUF
3331635
12620
500
Porcelán macska és ló figurák, h: 10-13 cm
3 000 HUF
3320876
12621
500
2 600 HUF
3316402
12622
500
Gerzit madár alakú italtartó, jelzéssel, dugó nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
2 000 HUF
3320370
12623
500
Sadler angol fajansz váza. Matricás, jelzett, egy halvány hajszálrepedéssel a száján 12 cm
2 000 HUF
3316874
12624
500
3200
Vintage pöttyös német fajansz edényalátét / tortatál, jelzett, d: 29,5 cm
3 200 HUF
3335854
12625
500
Antik fajansz leveses tál, kézzel festett, hibátlan d: 22 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house