Number of items: 415
3331010
12369
500
900
Hollóházi Lillafüred porcelán dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan 8x9 cm
3246368
12370
500
2 000 HUF
3357705
12371
500
Hollóházi 5 darab klf kínálótálka, közte Bük gyógyfürdő, Annabella Szálló Balatonfüred mintákkal, jelzéssel, d: 8-18 cm
1 200 HUF
3371616
12372
500
2 darab Hollóházi dísztányér, szocialista díszítéssel, jelzett, kopással, cca 17x20 cm
2 000 HUF
3395594
12373
500
Rosenthal Studio-Line "Mythos" kávés csésze alátéttel. Nr. 1, Bjorn Wiinblad (1919-2016). Jelzett, hibátlan, d: 12 cm
6 000 HUF
3395593
12374
500
Rosenthal Studio-Line "Mythos" kávés csésze alátéttel. Nr. 3, designer: Yves Galgon (1948-). Jelzett, hibátlan, d: 12 cm
6 000 HUF
3395592
12375
500
Rosenthal Studio-Line "Mythos" kávés csésze alátéttel. Nr. 4, designer: Frogen Yang (1953-). Jelzett, hibátlan, d: 12 cm
6 000 HUF
3395590
12376
500
Rosenthal Studio-Line "Mythos" kávés csésze alátéttel. Nr. 5, designer: Brigitte Doege (1938-). Jelzett, hibátlan, d: 12 cm
6 000 HUF
3395588
12377
500
Rosenthal Studio-Line kávés csésze alátéttel. Nr. 1, designer: Jean-Claude de Crousaz (1931-2012). Jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm
6 000 HUF
2963138
12378
500
36000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
36 000 HUF
2963159
12379
500
19000
19 000 HUF
3386380
12380
500
Rosenthal art deco vázapár Kézzel festett, jelzett, egyiken sérülésekkel m: 29 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m