Number of items: 415
3409243
12344
500
6500
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
6 500 HUF
3404058
12345
500
Hollóházi vízmerítő nő, jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm
3 600 HUF
3404060
12346
500
Hollóházi vajszínű mázas női akt figura, jelzett, 24x19 cm
5 000 HUF
3402318
12347
500
3800
Hollóházi párnát kirázó lány. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
3 800 HUF
3403511
12348
500
Hollóházi 6 darab pohár, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
3 600 HUF
3386544
12349
500
5500
Hollóházi váza. Jelzett, virágmintás, hibátlan, m: 36 cm
5 500 HUF
3371386
12350
500
3400
3 400 HUF
3368131
12351
500
Hollóházi Hadik huszár. Jelzett, kard vége sérült, m: 19 cm
4 000 HUF
3406937
12353
500
Hollóházi kagyló. Jelzett, hibátlan, h: 19,5 cm
3 000 HUF
3406940
12354
500
3 000 HUF
3406168
12355
500
Hollóházi Szász Endre által tervezett tálka. Matricás, jelzett, hibátlan, 14,5x12 cm
3 000 HUF
3406953
12356
500
Hollóházi hegedűs. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m