Number of items: 415

Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
12344.

6 500 HUF
17,62
20,31

Hollóházi vízmerítő nő, jelzett, kis kopással, m: 18,5 cm
12345.

3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi vajszínű mázas női akt figura, jelzett, 24x19 cm
12346.

5 000 HUF

Hollóházi párnát kirázó lány. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm
12347.

3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi 6 darab pohár, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
12348.

3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi váza. Jelzett, virágmintás, hibátlan, m: 36 cm
12349.

5 500 HUF
14,91
17,19

12350.

3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi Hadik huszár. Jelzett, kard vége sérült, m: 19 cm
12351.

4 000 HUF

Hollóházi kagyló. Jelzett, hibátlan, h: 19,5 cm
12353.

3 000 HUF

12354.

3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett tálka. Matricás, jelzett, hibátlan, 14,5x12 cm
12355.

3 000 HUF

Hollóházi hegedűs. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm
12356.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF