Number of items: 415
3406827
12332
500
Zsolnay sültes tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 26x37 cm
3 000 HUF
3102394
12333
500
Zsolnay törtfehér alapon virágmintás hamuzó. Alján Hungexpo felirattal. Jelzett, hibátlan, 12x8,5 cm
2 600 HUF
3403496
12334
500
Zsolnay 4 darab kis tálka, jelzett, hibátlan, d: 6 cm
2 000 HUF
3405059
12335
500
Zsolnay manófüles kiöntő, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
2 000 HUF
3405072
12336
500
Zsolnay tálka és váza, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 6 cm
3 000 HUF
3409532
12337
500
40000
Hollóházi porcelán dísztál Faragó Miklós (1947- ) által tervezett: Klasszikus Jubileumi Kollekció - Hermes dekorral. Limitált szériás. Kézzel sorszámozott: 25/225, levonóképes, aranyozott, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
40 000 HUF
3409244
12338
500
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, minimális kopással, m: 29,5 cm
20 000 HUF
3331508
12339
500
24000
Hollóházi Hajnalka mintás teás készlet. Jelzett, teljes.
24 000 HUF
3374822
12340
500
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített zöld váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
12 000 HUF
3371943
12341
500
18 000 HUF
3409051
12342
500
Hollóházi bölcs bagoly. Terv.: Balogh Béla. Jelzett, m: 9,5 cm
5 000 HUF
3409513
12343
500
Hollóházi pillangó mintás kézzel áttört és aranyozott kínáló, jelzett, hibátlan, d: 30 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m