Number of items: 415

12405.

20 000 HUF
54,20
62,50

3 db Goebel Klimt dísztányér. klf méretben Matricás, jelzett, hibátlan d: 31 cm, d: 9,5 cm (2x)
12406.

4 600 HUF
12,47
14,38

1939-1949 Hummel bárányoknak zenélő gyermekek figura, jelzett, hibátlan, 12x11 cm
12407.

12 000 HUF

Epiag Czechoslovakia porcelán csésze és alj. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, d: 9,5 - 14 cm
12408.

3 000 HUF

Kézzel festett kínai paradicsommadár mintás kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan.
12409.

15 000 HUF
40,65
46,88

12410.

9 000 HUF
24,39
28,13

12411.

18 000 HUF
48,78
56,25

12412.

15 000 HUF
40,65
46,88

Schütz Cilli majolika dísztál. Kézzel festett jelzett,"Platthy Klára 1890" kis kopással d: 20 cm
12413.

15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1900, Porcelánlapra festett zsánerjelenet. Keretre applikálva, 11x8 cm, kerettel 22x15 cm
12414.

16 000 HUF
43,36
50,00

Váza. Japán, cca 1850, jelzett, kézzel festett, kopott, restaurált, m: 36 cm
12415.

3 800 HUF
10,30
11,88

12416.

9 000 HUF
24,39
28,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF