Number of items: 415
3335991
12489
500
4800
cca 1900, Szecessziós nagyméretű szervírozótál, kopott, d: 39 cm
4 800 HUF
3322303
12490
500
4600
6 darab német modernista fehér porcelán váza, közte több Arzberg darabbal, jelzett, hibátlan, m: 15 cm alatt
4 600 HUF
3315162
12491
500
4200
5 darab német váza, közte Royal, Kaiser, Heinrich, jelzett, hibátlan, m: 27 cm alatt
4 200 HUF
3332422
12492
500
Gránit elefánt a kicsinyével. Jelzett, minimális kopással, 15,5x13,5 cm
3 000 HUF
3368151
12493
500
Wagner & Apel Bertram halász. Jelzett, hibátlan, anyagtapadással, m: 24 cm
4 000 HUF
3368363
12494
500
4 részes modern rágcsakínáló, jelzés nélkül, hibátlan, tálca h: 35 cm
3 000 HUF
3153159
12495
500
3 000 HUF
3368114
12496
500
Lippelsdorf Wagner & Apel figurális felespohár szett, figura kalapja a dugó, jelzett, 6 pohárral, m: 18,5 cm
5 000 HUF
3272557
12497
500
3 600 HUF
3369389
12498
500
Lomonosov "Feltámadás" húsvéti dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 20 cm
5 000 HUF
3373123
12499
500
4800
Kínai teás kanna + 9 csésze, kézzel festett, jelzett, kanna 16 cm
4 800 HUF
3368328
12500
500
4800
Designer space age porcelán asztali lámpatest / asztaldísz. Címkével jelzett, hibátlan, d: 19 cm
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m