https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 317

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1933 Maradandó értékű és jó kiállítású művek fillérekért, könyvárjegyzék, kétoldalas, 41x29 cm + A Kir. Magy. Pázmány Péter Tudományegyetem könyvtárának kölcsönzőjegye, a K. M. Egyetemi Nyomda reklámjával + Herczeg Ferenc írót ábrázoló nyomat, hajtásnyommal, 26x12 cm
1
18424.

1933 Maradandó értékű és jó kiállítású művek fillérekért, könyvárjegyzék, kétoldalas, 41x29 cm + A Kir. Magy. Pázmány Péter Tudományegyetem könyvtárának kölcsönzőjegye, a K. M. Egyetemi Nyomda reklámjával + Herczeg Ferenc írót ábrázoló nyomat, hajtásnyommal, 26x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
Tanári zsebkönyv az 1934-1935 évre, benne szemléltető papírképekkel.
1
18425.

Tanári zsebkönyv az 1934-1935 évre, benne szemléltető papírképekkel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1934-35 Zalaegerszeg m. kir. állami Deák Ferenc reálgimnázium XXXIX: értesítője. szerk: Péterffy Béla. 46p.
1
18426.

1934-35 Zalaegerszeg m. kir. állami Deák Ferenc reálgimnázium XXXIX: értesítője. szerk: Péterffy Béla. 46p.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf
1
18427.

cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1935 Deutsche Reichsbahn-Kalender (Német birodalmi vasút naptár) 157 képes oldallal, eredeti borítóval, borítón kis sérüléssel. 16x26 cm / German railways calender with pictures
1
18428.

1935 Deutsche Reichsbahn-Kalender (Német birodalmi vasút naptár) 157 képes oldallal, eredeti borítóval, borítón kis sérüléssel. 16x26 cm / German railways calender with pictures

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1935 Földrajzi Szeminárium I. évf. 3. sz. Szerk.: Wagner Richárd. Szeged, magánkiadás, 71-102 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szamárfüles lapokkal.
1
18429.

1935 Földrajzi Szeminárium I. évf. 3. sz. Szerk.: Wagner Richárd. Szeged, magánkiadás, 71-102 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szamárfüles lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Makkai Sándor: Küzdelem az örökségért - Ünnepi beszéd - 1935 évi október 31.-én Budapesten a pesti Vigadóban rendezett reformáció-emlékünnepen elmondta -- erdélyi református püspök. Bp., 1935. Országos Bethlen Gábor Szövetség. 22 p. Kiadói kartonált papírkötésben
1
18430.

Makkai Sándor: Küzdelem az örökségért - Ünnepi beszéd - 1935 évi október 31.-én Budapesten a pesti Vigadóban rendezett reformáció-emlékünnepen elmondta -- erdélyi református püspök. Bp., 1935. Országos Bethlen Gábor Szövetség. 22 p. Kiadói kartonált papírkötésben

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában
1
18431.

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában

 
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Number of bids:
0
 
1936 Égi világosság spiritista folyóirat egy lapszáma (XXXVIII. évf. 8. sz.), változatos témájú írásokkal címlapon firkákkal
1
18432.

1936 Égi világosság spiritista folyóirat egy lapszáma (XXXVIII. évf. 8. sz.), változatos témájú írásokkal címlapon firkákkal

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1936 Berlin Olimpiai magazin kiadó Heinrich Hofmann. kb 140 oldalon Lejáró címlappal
1
18433.

1936 Berlin Olimpiai magazin kiadó Heinrich Hofmann. kb 140 oldalon Lejáró címlappal

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
10
 
1936-1939 A Cselekvés Iskolája pedagógiai folyóirat 2 db száma: V. évf. 7-8. sz. + VII. évf. 1-2. sz. Szerk.: Kratofil Dezső. Kiadói papírkötés, az egyik koszos borítóval.
1
18434.

1936-1939 A Cselekvés Iskolája pedagógiai folyóirat 2 db száma: V. évf. 7-8. sz. + VII. évf. 1-2. sz. Szerk.: Kratofil Dezső. Kiadói papírkötés, az egyik koszos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1937 Bp., Jelentés a Magyarországi Szövetkezetek Szövetsége 1936. évi működéséről, hátsó borítólap hiányzik, 75p
1
18435.

1937 Bp., Jelentés a Magyarországi Szövetkezetek Szövetsége 1936. évi működéséről, hátsó borítólap hiányzik, 75p

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment