Printed Materials

Number of items: 317

ca 1930 12 db iskolai füzet, képes illusztrált borítóval
18411.

3 000 HUF

ca 1930 Budapest képes album Sárközi Nádasdi Elemér 12 db fénnyomatával 17x13 c, Zsinórfűzött papírkötésben
18412.

3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1930 Budapest. Hongrie, Ungarn, Hungary, Ungheria, Magyarország. Bp., Budapest Székesfehérvár Idegenforgalmi Hivatala, 11( ifj. Richter Aladár (1898-1950) grafikus, festőművész budapesti helyszíneket ábrázoló munkái) t. Több nyelvű képfeliratokkal. Kiadói papírkötés, kopott, kissé szakadt borítóval, egy kép hiányzik.
18413.

2 400 HUF

ca 1930 3 db iskolai füzet, kettőn irredenta grafikával
18414.

3 000 HUF

18415.

1 600 HUF

1930 Magyar Országos Központi Takarékpénztár naptár
18417.

1 600 HUF

1931 Mo. Szövetkezetek Szövetsége továbbképző tanfolyam, tananyaga 8 p
18418.

900 HUF
2,44
2,81

1931. Május 1. Kiadó: Farkas István. Bp., Világosság Rt.-ny., 8 p.
18419.

1 000 HUF

1931-43 5 db régi újság: Pesti Hírlap karácsonyi albuma, Híd 1941, Magyar nők lapja 1941 aug 20. Tolnai Világlapja 1942. 02. 25. Hungária Magazin 1943. Változó állapotban
18420.

2 800 HUF

18421.

4 000 HUF

1933 A Gyermek, a Magyar Gyermektanulmányi Társaság folyóirata XXV. évf. 8-10. sz. Szerk.: Cser János, Weszely Ödön. Bp., 1933, Magyar Gyermektanulmányi Társaság (Sárkány-ny.), V p.+ (149)-226 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, az első 3 lap kijár.
18422.

1 400 HUF

18423.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF