1928-1932 Az Erdélyi Helikon 4 db száma (I. évf. 2. sz., III. évf. 5. és 6. sz., V. évf. 3. sz.), főszerk.: Kisbán Miklós. Kolozsvár (Cluj), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
1929-1931 A Jövő Utjain pedagógiai folyóirat 6 db száma: IV. éfv. 4. sz., V. évf. 1., 2., 4. sz., VI. évf. 1., 2. sz. Szerk.: Nemesné M. Márta és Baloghy Mária. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
1929-1944 A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1929, Országos Központi Községi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület levélpapírok és boríték. + 1944 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület pénzintézeti érdekeltségei. Bp., 1944, Franklin,58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + 1940 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület 1939. évi zárszámadása,