https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 317
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3406441
18472
500
0
3000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1945-1946 Embernevelés, a Magyar Pedagógusok Szabad Szakszervezetének folyóirata I. évf. 1-2. sz. + 3-4. sz. Szerk.: Kemény Gábor, Baránszky-Jób László. + Hozzákötve: Pedagógus Értesítő, a Magyar Pedagógusok Szabad Szakszervezete központi lapja I. évf. 3-4. sz. Félvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2227977
18473
500
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1940 Mappányi magyar, angol és német nyelvű iratok ipari, technikai témában
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3388829
18474
500
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1946 Reform szabadkőműves páholy program ismertetője
Starting price:
2 000 HUF
3407165
18475
500
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1947 A magyarországi németek kitelepítéséről szóló rendelet a Soproni újságban
Starting price:
2 000 HUF
3405366
18476
500
0
10000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1947 Képes Sportlap teljes évfolyama egybekötve: II. évf. 1-52. sz., 1947. jan. 7. - dec. 30. Félvászon-kötésben, kissé sérült fűzéssel, helyenként sérült lapokkal.
Starting price:
10 000 HUF
3389384
18477
500
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1948 Magyar Művészet 1848-as emlékszáma, XV. évf. 2. szám, folttal.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3304873
18478
500
0
4200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1949 A Népszava 77. évfolyamának 1-75. számai egybekötve, 1949. jan. 1. - márc. 31. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
3376367
18479
500
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1949 Gazdasági főtanácsi határozatok tára. 1-23. szám 613p. Sorszámozott, Szigorúan bizalmas jelzéssel. Bekötve.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3269693
18480
500
0
30000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1949 Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása, ábrákkal, 164p
Starting price:
30 000 HUF
3368948
18481
500
0
1800
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1950 Útmutató a haladó szemináriumok előadói részére a ,,Sztálin, a haladó emberiség vezére" című előadáshoz. Kiadja a Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége Oktatási Osztály. Bp., Szikra-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, kis lapszéli sérülésekkel.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
3354801
18482
500
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1950 Délmagyarország politikai napilap falinaptár, hajtva, kis lapszéli sérülésekkel, 42x59 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3354779
18483
500
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1950 Útmutató a haladó szemináriumok előadói részére a ,,Sztálin, a haladó emberiség vezére" című előadáshoz. Kiadja a Magyar Dolgozók Pártja Központi Vezetősége Oktatási Osztály. Bp., Szikra-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, néhány lapszéli szakadással.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment