cca 1890 Heinrich Leutemann: Bilder aus dem Alterthume. Nr. 334-556. München, én., Braun & Schneider, 20 (fametszetű táblák) t. Kopott, foltos borítóval, a gerinc hiányzik az elülső tábla levált.
1892 Ősi Marosszék (Erdély) havasbirtokossága igazgatósági elnöke beszámolója a nemes székely szovátai határ havas-bortokosaihoz 4p. hajtva, postán elküldve
1892-1911 Religio. Kath. egyházi s irodalmi folyóirat. 1892 . félév, 1-50. sz. Szerk.: Dudek János + 1911 1-2 félév. Összesen 3 kötetben. Aranyozott félvászon kötésben
1894. dec. 21. Budapest Küffer Béla (1856?1928) képviselőházi könyvtárnok (ma Országgyűlési Könyvtár) indítványa a Könyvtári Bizottság felé. A Bizottság megbízta korábban az 1861 előtti régi országgyűlési iratok összegyűjtésével (hivatalos kiadások, Kossuth, Záborszky, Stulter országgyűlési tudósításai, követi utasítások, jelentések stb.). Küffer indítványában a feladat kivitelezését körvonalazza, hogy milyen gyűjteményeket milyen sorrendben lenne érdemes áttekinteni, és milyen munkaerőre lenne ehhez szüksége. Ehhez kéri a Bizottság jóváhagyását. Stencilezett
1896. aug. 3. Vasvármegye törvényhatósági bizottságának Szombathelyen, 1896. aug. 3- közgyűlésének jegyzőkönyvének kivonata, amely főleg a vásártartás szabályozásával foglalkozott. Négy nyomtatott oldal, duplum. Magyar nyelvű.