Number of items: 511

3 darab Gránit tál, közte gyermek reggelizőtál, jelzett, kis kopással.
11955.

1 400 HUF

Josef Steidl Znaim virágmintás és plasztikus mintás dísztányér, jelzett, restaurált, d: 21,5 cm
11956.

2 000 HUF

Meissen porcelán plakett, Wartburg várának ábrázolásával, jelzett, d: 6 cm
11957.

2 000 HUF

4 darab porcelán tárgy, közte 2 darab Hollóházi gyűszű.
11958.

2 000 HUF

Alföldi utasellátó tál, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
11959.

2 000 HUF

Gzhel kínáló és fedeles tál, jelzett, kis pattogzással, d: 19,5 cm, m: 15 cm
11960.

3 200 HUF
8,67
10,00

Osztrák hölgy figura, alján Goldscheider jelzéssel, kopással, m: 19,5 cm
11961.

10 000 HUF

Német kakas figura, számozott, m: 12,5 cm
11962.

2 000 HUF

Grafenthal fiú virággal. Jelzett, kis kopással, m: 23 cm
11963.

4 000 HUF

Lippelsdorf kocsis lányka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 17x17 cm
11964.

3 000 HUF

Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram Cipészfiú figura. 1935-1951 között, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 13 cm
11965.

3 000 HUF

Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram Kutyát hergelő oszmán fiú figura. 1935-1951 között, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11,5 cm
11966.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF