Number of items: 511

5 részes kakasmintás lágytojás kínáló szett, dobozában.
11943.

2 400 HUF

6 darab porcelán bross, h: 4,5 cm alatt
11944.

3 800 HUF
10,30
11,88

Térdelő női akt porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
11945.

4 400 HUF
11,92
13,75

Seltmann Weiden egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
11946.

2 600 HUF
7,05

Kínai porcelán likőrös flaska, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
11947.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hummel Goebel falikép, jelzett, akasztó applikációval, d: 19 cm
11948.

5 000 HUF

14 darabos régi gyermekjáték porcelán szett, 1-1 sérüléssel, jelzett.
11949.

3 000 HUF

Váza. Japán, cca 1850, jelzett, kézzel festett, kopott, restaurált, m: 36 cm
11950.

15 000 HUF
40,65
46,88

Porcelán kínáló Kim-Hong-do alkotásának reprodukciójával díszítve, jelzett, hibátlan, 14x21 cm
11951.

3 000 HUF

Wagner & Apel Bertram halász. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
11952.

2 000 HUF

Fiú és lány napernyő alatt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
11953.

2 000 HUF

5 darab porcelán kutya figura, klf méretben + Fa falidísz 2 darab kutya figurával 25x18 cm
11954.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF