Number of items: 511
3368061
11943
491
5 részes kakasmintás lágytojás kínáló szett, dobozában.
2 400 HUF
3368118
11944
491
3800
6 darab porcelán bross, h: 4,5 cm alatt
3 800 HUF
3377712
11945
491
4400
Térdelő női akt porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
4 400 HUF
3377551
11946
491
Seltmann Weiden egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm
2 600 HUF
3376119
11947
491
3200
Kínai porcelán likőrös flaska, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm
3 200 HUF
3376023
11948
491
Hummel Goebel falikép, jelzett, akasztó applikációval, d: 19 cm
5 000 HUF
3376025
11949
491
14 darabos régi gyermekjáték porcelán szett, 1-1 sérüléssel, jelzett.
3 000 HUF
3377402
11950
491
15000
Váza. Japán, cca 1850, jelzett, kézzel festett, kopott, restaurált, m: 36 cm
15 000 HUF
3377762
11951
491
Porcelán kínáló Kim-Hong-do alkotásának reprodukciójával díszítve, jelzett, hibátlan, 14x21 cm
3 000 HUF
3378666
11952
491
Wagner & Apel Bertram halász. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
2 000 HUF
3378663
11953
491
Fiú és lány napernyő alatt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
2 000 HUF
3378647
11954
491
5 darab porcelán kutya figura, klf méretben + Fa falidísz 2 darab kutya figurával 25x18 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m