Number of items: 511

Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram Zenélő gyermek figura. 1935-1951 között, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 11,5 cm
11967.

3 000 HUF

Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram Virágcsokros fiú figura. 1935-1951 között, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11 cm
11968.

3 000 HUF

Csehszlovák őz figura, jelzett, hibátlan, 10x13 cm
11969.

2 000 HUF

3 darab gyermek porcelán figura, közte német, Lippelsdorf, stb, m: 13 cm alatt
11970.

2 400 HUF

Royal Porzellan irizáló felületű kacsa ékszertartó, jelzett, 15x9,5 cm
11971.

2 600 HUF
7,05

Lippelsdorf szarvas, jelzett, hibátlan, 19x18 cm
11972.

5 000 HUF

Metzler & Ortoff libapásztor lány, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11973.

4 000 HUF

Grafenthal Piroska és a farkas. Jelzett, kis kopással, m: 16 cm
11974.

8 000 HUF

Kínai teás kanna + 9 csésze rízsszem mintás, jelzett, kanna 17 cm
11975.

6 000 HUF

Kínai rizsszemes 11 darabos összeállítás, jelzett.
11976.

3 000 HUF

Bavaria modernista pralinékínáló szett, jelzett, kopással, d: 19 cm
11977.

2 400 HUF

Kahla hagymamintás 6 személyes, 18 részes reggeliző szett, csészék alátéttel és desszertes tányérok. Jelzett, hibátlan d: 19 cm
11978.

7 500 HUF
20,33
23,44

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF