Number of items: 511
3368713
11931
491
Historizáló német fedeles edény, m: 16 cm
2 600 HUF
3368710
11932
491
Jelzett virágmintás kínáló, d: 25 cm, m: 6 cm
3 000 HUF
3368707
11933
491
Puttókkal díszített porcelán falitál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 19,5 cm
2 600 HUF
3369012
11934
491
Porcelán olívabogyó szervírozó. Hibátlan, h: 39 cm
2 000 HUF
3368917
11935
491
Hutschenreuther "Viktoria" dombormintás peremű kínáló, jelzett, hibátlan, 35x15 cm
2 000 HUF
3368918
11936
491
Hutschenreuther "Viktoria" dombormintás peremű kínáló, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
2 000 HUF
3368971
11937
491
Mitterteich modernista design teás kanna, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
2 000 HUF
3367978
11938
491
3800
Modernista váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28,5 cm
3 800 HUF
3368055
11939
491
Goebel Artis Orbis bonbonier Claude Monet festményének reprodukciójával díszítve, jelzett, d: 8,5 cm
1 600 HUF
3368045
11940
491
9500
cca 1914 Alt Rohlau világháborús propaganda kiöntő, jelzett, II. Vilmos és Ferenc József arcképével, kis kopással, m: 10 cm
9 500 HUF
3368041
11941
491
Régi virágmintás aludt tejes bögre, jelzés nélkül, matricás, kopással, m: 10 cm
2 000 HUF
3368035
11942
491
Karlovy Vary1938 kúrapohár, m: 15,5 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m