Number of items: 511

Epiag Czechoslovakia porcelán csésze és alj. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, d: 9,5 - 14 cm
12040.

3 000 HUF

Kínai teás készlet tálcán, jelzett, d: 25 cm
12041.

7 000 HUF
18,97
21,88

12042.

2 200 HUF
5,96
6,88

12043.

1 200 HUF

Szovjet porcelán szarvaspár, jelzett, kopással, m: 27 cm
12044.

5 000 HUF

Szecessziós virágmintás kínáló pár. Jelzés nélkül, kopással, 24,5x22 cm
12045.

3 600 HUF
9,76
11,25

Elbogen vastag falú csésze és süteménytálka, a csésze jelzett, kopással, h: 24 cm alatt
12046.

3 400 HUF
9,21
10,63

12047.

1 000 HUF

Gzhel váza, Levit N. festői jelzéssel, m: 15 cm
12048.

3 000 HUF

Szovjet hölgy figura, jelzett, minimális kopással, m: 17 cm
12049.

3 000 HUF

Bavaria retro reggeliző szett, jelzett, hibátlan, d: 20 cm alatt
12050.

2 600 HUF
7,05

2 darab porcelán kutya figura, jelzés nélkül, m: 6,5 cm
12051.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF