Art-ceramics
Number of items: 275
2808286
11403
461
Art-ceramics
1 000 HUF
3033457
11404
461
Art-ceramics
3 darab kék alapon fehér pöttyös mázas kerámia tárgy: mécsestartó, tál, kis váza. Jelzett, kis kopással.
2 000 HUF
3035773
11405
461
Art-ceramics
Kerámia kulacs, plasztikus oroszlán díszítéssel, bőr szíjjal apró lepattanásokkal 17 cm
2 600 HUF
2875127
11406
461
Art-ceramics
1 200 HUF
3019953
11407
461
Art-ceramics
Népies, fonott fogójú mázas kerámia váza. Minimális lepattanással 25 cm
2 400 HUF
3015167
11408
461
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza, jelzés nélkül m: 17 cm
2 800 HUF
2235154
11409
461
500
Art-ceramics
2756012
11410
461
3200
Art-ceramics
Az én váram. Kerámia falikép, jelzés nélkül, minimálás lepattanásokkal a szélén 23,5x23,5 cm
3 200 HUF
2466879
11411
461
Art-ceramics
2 db hattyús kerámia dísz, kopott apró csorbák rózsákon. m: 5,5 és 8,5 cm
1 000 HUF
3038799
11412
461
Art-ceramics
Mono D. jelzéssel kék mázas kerámia kínáló pár, jelzett, kopással, d: 18,5 cm, m: 7 cm
2 400 HUF
2378864
11413
461
Art-ceramics
3038101
11414
461
Art-ceramics
XX. sz. első fele, Dunántúl, Pipázó alakos váza. Aljánál pattanással, m: 16,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m