Art-ceramics
Number of items: 275
2875125
11391
461
Art-ceramics
1 200 HUF
3062049
11392
461
Art-ceramics
Nagyméretű kerámia bika, festett, mázas, jelzett, lepattanással a szarván, 25x34 cm
2 600 HUF
2748920
11393
461
Art-ceramics
2 db jelzett figura: harmonikás kisfiú, iskolás lányka. Kézzel festett, jelzett, a lány kis hiánnyal . 13 cm
3 000 HUF
3077173
11394
461
Art-ceramics
Izsépy Margit: Kiránduló fiú. Jelzett, alján sérült, mázas kerámia, m: 15,5 cm
3 000 HUF
3073576
11395
461
Art-ceramics
Iparművész madármintás váza. Jelzett, kis kopással, m: 7 cm
3 000 HUF
3044343
11396
461
Art-ceramics
2 darab jelzett iparművész kisváza, hibátlan, m: 7-10 cm
1 000 HUF
3021918
11397
461
Art-ceramics
Böröcz Márta mázas kerámia kínáló jelzés nélkül m: 17 cm
2 800 HUF
3015166
11398
461
Art-ceramics
Böröcz Márta mázas kerámia váza plasztikus díszítéssel d: 20 cm m: 14 cm
3 000 HUF
3021925
11399
461
Art-ceramics
Böröcz Márta pillangós mázas kerámia váza jelzés nélkül m: 11 cm d: 16 cm
3 000 HUF
2378842
11400
461
Art-ceramics
2 400 HUF
3034318
11401
461
Art-ceramics
Lány galambbal. Mázas kerámia. Jelzett, kis kopással, m: 9,5 cm
1 800 HUF
2894294
11402
461
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri kacsa, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m