Art-ceramics Number of items: 275
3052156
11488
461
Art-ceramics
Tál. 20. sz. eleje, Hódmezővásárhely, sérült, d: 21 cm
2 000 HUF
3033262
11489
461
Art-ceramics
Magyarszombatfai Kerámia lámpatest, szerelékkel, kis kopással, m: 20,5 cm
2 400 HUF
3045424
11490
461
Art-ceramics
Tófej kerámia díszváza / flaska 4 pohárral. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
3 000 HUF
2790422
11491
461
Art-ceramics
2 000 HUF
3041266
11492
461
Art-ceramics
2 darab mázas kerámia szerelmespár, jelzett, sérülésekkel, ragasztással, m: 9-19 cm
1 000 HUF
3077244
11493
461
Art-ceramics
Art deco kerámia női arc. Jelzett, pattogzásokkal, 15x14 cm
1 200 HUF
2875522
11494
461
Art-ceramics
8 db Tófej tálka, jelzés nélkül, kis mázlepattanások, d: 13 cm 3093163
11495
461
Art-ceramics
Erdélyi fali kerámia, jelzett, lepattanással, 21x19 cm
2 800 HUF
3093960
11496
461
Art-ceramics
Karda Imre (1919-1998): Váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
2 600 HUF
3099676
11497
461
Art-ceramics
Igyál, jó barátom, tőled nem sajnálom. Humoros, pajzán kerámia kancsó. Kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal 23 cm
1 000 HUF
2819278
11498
461
750000
Art-ceramics
750 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house