Art-ceramics
Number of items: 275
3070403
11367
461
4800
Art-ceramics
cca 1950 Iparművész kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, 21,5x17,5 cm
4 800 HUF
3075420
11368
461
Art-ceramics
Carsens Töpferei design kancsóváza, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
4 000 HUF
3075423
11369
461
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
3 600 HUF
3052190
11370
461
3200
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
3 200 HUF
3052192
11371
461
3200
Art-ceramics
Strehla Keramik retro váza, jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
3 200 HUF
3057485
11372
461
4200
Art-ceramics
Rörstrand svéd mázas kerámia design gyertyatartó, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 10,5 cm
4 200 HUF
3057487
11373
461
3200
Art-ceramics
Német retro kerámia váza, jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm
3 200 HUF
3070388
11374
461
Art-ceramics
Retro német váza, mangánlila mázazással, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
3 600 HUF
3070387
11375
461
Art-ceramics
Retro iparművész váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 28 cm
3 600 HUF
3070400
11376
461
5500
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza. Képcsarnokos címkével, kis kopással, m: 38,5 cm
5 500 HUF
3075405
11377
461
3400
Art-ceramics
Antik mázas kerámia szivarváza, jelzett, kopással, m: 18,5 cm
3 400 HUF
3057491
11378
461
4400
Art-ceramics
Mákszem Irén: Női alakos figurális szálváza. Jelzett, kis kopással, m: 34 cm
4 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m