Art-ceramics
Number of items: 275
3094874
11343
461
Art-ceramics
Pillangós váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 27x25 cm
6 000 HUF
3099864
11344
461
Art-ceramics
Deruta váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
4 000 HUF
3099862
11345
461
Art-ceramics
Deruta kancsóváza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 35 cm
4 000 HUF
3099818
11346
461
Art-ceramics
Ördögfej alakos pipa alakú kerámia bórkóstoló edény, kis kopással, jelzés nélkül, 23x24 cm
4 000 HUF
3093839
11347
461
Art-ceramics
Sóskuti jelzéssel: Picasso stílusú falidísz, engób mázakkal festett kerámia, hibátlan, jelzett, 36x21 cm
5 000 HUF
3094456
11348
461
4600
Art-ceramics
Horváth Magdolna (1929 - ): Dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 32 cm
4 600 HUF
3094434
11349
461
Art-ceramics
NB német retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 32 cm
4 000 HUF
3094436
11350
461
4200
Art-ceramics
NB német retro kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 28 cm
4 200 HUF
3093318
11351
461
Art-ceramics
2 db Morelli olasz mázas kerámia tányér. Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával 20 cm
4 000 HUF
3096163
11352
461
Art-ceramics
cca 1900, Nagyméretű német kőcserép kancsó. Sérüléssel, m: 30,5 cm
4 000 HUF
3095710
11353
461
Art-ceramics
2 darab Gorka Iparművészeti Vállalat váza. Jelzett, kopással, egyik darabon repedéssel, m: 14,5-18,5 cm
5 000 HUF
3095152
11354
461
Art-ceramics
Sarkadi: Mázas kerámia fali plakett. Jelzett, kis kopással, 30,5x20,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m