Art-ceramics

Number of items: 275

Retro mázas kerámia váza vörös mázakkal festve. Jelzett, iparművész, 19 cm
11427.

1 600 HUF

Retro mázas kerámia váza / kaspó hibátlan d: 14, m: 12 cm
11428.

3 600 HUF
9,76
11,25

12 db Kis Keramikusok plakett, kézzel festett, többségük jelzett, vegyes állapotban, 12,5x7 cm és 7x4,5 cm között
11429.

3 000 HUF

Madaras jelzéssel: Népi mintás (férfi és nő) kerámia fali dísztálak, 2 db. Kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, d: 25 cm
11430.

3 000 HUF

Karcagi retró mázas kerámia edény, alján címkével jelzett (Népművészeti Agyagipari HSZ, Karcag), minimális mázlepattanással, m: 15 cm
11431.

1 200 HUF

5 darabos retro kerámia tétel, vegyes méret és állapot
11432.

2 200 HUF
5,96
6,88

Karcagi feliratos butella, kopással, m: 21 cm
11433.

1 400 HUF

Iparművészeti repesztett hatású mázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
11434.

1 600 HUF

Furulyázó pásztor gyermek. Mázas kerámia, jelzett, kis mázkopással 12x13 cm
11435.

3 000 HUF

Népviseletes pár. Mázas kerámia, jelzés nélkül hibátlan 14 cm
11436.

2 000 HUF

Retro kerámia gyertyatartó Repesztett mázzal, jelzés nélkül, hibátlan 14 cm
11437.

2 000 HUF

Bodrogkeresztúri népviseletes fiú és lány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 15,5-16,5 cm
11438.

2 800 HUF
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF