Art-ceramics
Number of items: 275
2982311
11427
461
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza vörös mázakkal festve. Jelzett, iparművész, 19 cm
1 600 HUF
3015162
11428
461
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza / kaspó hibátlan d: 14, m: 12 cm
3 600 HUF
3099421
11429
461
Art-ceramics
12 db Kis Keramikusok plakett, kézzel festett, többségük jelzett, vegyes állapotban, 12,5x7 cm és 7x4,5 cm között
3 000 HUF
3099407
11430
461
Art-ceramics
Madaras jelzéssel: Népi mintás (férfi és nő) kerámia fali dísztálak, 2 db. Kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, d: 25 cm
3 000 HUF
3097276
11431
461
Art-ceramics
Karcagi retró mázas kerámia edény, alján címkével jelzett (Népművészeti Agyagipari HSZ, Karcag), minimális mázlepattanással, m: 15 cm
1 200 HUF
3091622
11432
461
2200
Art-ceramics
5 darabos retro kerámia tétel, vegyes méret és állapot
2 200 HUF
3091579
11433
461
Art-ceramics
Karcagi feliratos butella, kopással, m: 21 cm
1 400 HUF
3091523
11434
461
Art-ceramics
Iparművészeti repesztett hatású mázas váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
1 600 HUF
3089563
11435
461
Art-ceramics
Furulyázó pásztor gyermek. Mázas kerámia, jelzett, kis mázkopással 12x13 cm
3 000 HUF
3089564
11436
461
Art-ceramics
Népviseletes pár. Mázas kerámia, jelzés nélkül hibátlan 14 cm
2 000 HUF
3089142
11437
461
Art-ceramics
Retro kerámia gyertyatartó Repesztett mázzal, jelzés nélkül, hibátlan 14 cm
2 000 HUF
3089344
11438
461
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri népviseletes fiú és lány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 15,5-16,5 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m