Number of items: 401

Nyilasy jelzéssel: Falusi életkép. Olaj, farost, 27×22 cm
10218.

5 000 HUF

10219.

6 000 HUF

Olaszy Sándor (1902-?): Virág csendélet, olaj, vászon, díszes fa keretben, 79×58,5 cm
10220.

20 000 HUF
54,20
62,50

Orsovai Valéria (1943 -): Mezei virágok.  Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm
10221.

18 000 HUF
48,78
56,25

Országh jelzéssel: Szürke jelenés. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
10222.

12 000 HUF
14

10223.

1 000 HUF

Paizs jelzéssel: Káin és Ábel. Olaj, vászon, 80×60 cm
10224.

15 000 HUF
40,65
46,88

1925 Tres Parisien No. 11,  stencil, papír,  üvegezett keretben, 20x16cm
10225.

2 000 HUF

10226.

2 000 HUF

Pataky jelzéssel: Séta az utcán. Olaj, karton, üvegezett  sérült keretben, 36x50 cm.
10227.

10 000 HUF

10228.

6 000 HUF

Paula jelzéssel: Utca részlet. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 33×44 cm
10229.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF