Number of items: 401

Nemes jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 11×18 cm
10206.

2 200 HUF
5,96
6,88

10207.

16 000 HUF
43,36
50,00

Neogrády jelzéssel: Udvarban. Olaj, farost, sérült, 35×25 cm
10208.

5 000 HUF
16

Neogrády jelzéssel: Látogató. Olaj, karton, keretben, 48×58 cm
10209.

16 000 HUF
43,36
50,00

10210.

10 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Párizsi apacs, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 29×29 cm
10211.

8 000 HUF

10212.

10 000 HUF

10213.

8 000 HUF

10214.

5 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Utazóközönség. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14×20 cm
10215.

4 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Női portré. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14×20 cm
10216.

4 000 HUF

10217.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF