Number of items: 401

Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Bögre, Akvarell, papír, jelzett,  25×20 cm
10146.

2 000 HUF

Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Szobabelső, Ceruza, papír, jelzés nélkül, 24×33 cm
10147.

2 000 HUF

Kiss jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 68×55 cm
10148.

6 000 HUF

Kletz László (1950-): Keresztelés. Szitanyomat, papír, sérült, 40×31 cm
10149.

1 200 HUF

10150.

6 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Ülő pár. Szén, papír, 60×43 cm
10151.

3 000 HUF

Koffán Károly (1909-1985): Zipernowsky Károly. Rézkarc, papír, jelzett, sérült keretben, 27×20 cm
10152.

3 000 HUF

Kohán jelzéssel: Kidőlt fa. Olaj, farost, 33×50 cm
10153.

4 000 HUF

Kohán jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 33×25 cm
10154.

3 000 HUF

Kohán jelzéssel: Utcai árusok. Olaj, farost, 25×39 cm
10155.

4 000 HUF

Kokas jelzéssel: Sötétség. Olaj, farost, sérült,  60×80 cm
10156.

3 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Kis kápolna. Rézkarc, papír, jelzett, 11×7 cm
10157.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF