Number of items: 401

Hincz jelzéssel: Férfi portré, grafika,  papír, hajtás nyomokkal, 33x25cm
10121.

2 000 HUF

10122.

1 600 HUF

Holtz jelzéssel: Balatonakali part. Olaj, farost, keretben, 71×47 cm
10124.

8 000 HUF

Horkovits jelzéssel: Virágzó fák. Olaj, vászon, üvegezett antik keretben, 60×80 cm
10125.

5 000 HUF

10126.

8 500 HUF
23,04
26,56

Iglay József (1905-1980): Folyópart, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 36,5×49,5 cm
10127.

8 500 HUF
23,04
26,56

Ilosvai jelzéssel: Utca részlet. Pasztell, vászon, keretben, 48×58 cm
10128.

6 000 HUF
11

Istokovits Kálmán (1898-1990): Ex libris Dr. Diósszilágyi Sámuel könyve. Klisé, papír, nyomdai aláírással, 7×9 cm
10129.

2 800 HUF

10130.

38 000 HUF
102,98
118,75

10131.

16 000 HUF
43,36
50,00

Jancsek jelzéssel: Pihenő lány. Pasztell, papír, 70×50 cm
10132.

1 600 HUF

Jancsek jelzéssel: Magányos fa. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 50×38 cm
10133.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF