Number of items: 401

10097.

9 000 HUF
24,39
28,13

Gerő jelzéssel: Kiöntő. Akvarell, papír, fa keretben, jelzett, 23x17 cm
10098.

2 000 HUF

Glatz Oszkár (1872-1958: Első lecke. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33x43cm.
10099.

12 000 HUF
11

Gobel jelzéssel: Távolból. Olaj, karton, sérült, 59×72 cm
10100.

12 000 HUF

Göldner Tibor (1929-): Önarckép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×50 cm
10101.

18 000 HUF
48,78
56,25

10102.

3 000 HUF

10103.

3 000 HUF

Götz jelzéssel: Elvtárs. Olaj, vászon, sérült, 70×50 cm
10104.

4 000 HUF

Gulicska jelzéssel vegyes ex libris tétel, klisé, papír, 3db, cca11x9cm
10105.

1 800 HUF

Gyarmati Lea (1938-): Ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 6×5 cm
10106.

1 800 HUF

10107.

8 000 HUF

10108.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF