Number of items: 401

10073.

6 000 HUF

10074.

4 400 HUF
11,92
13,75

Ék Sándor (1902-1975):  Alvó férfi,  Lithográfia, papír, jelzett, szélek viseltesek,  29x38 cm
10075.

2 000 HUF

Ék Sándor plakátművészete. teljes, 12db-os. Offset Printing House. Kiadói mappában, 41x28cm
10076.

5 000 HUF
10

10077.

7 000 HUF
18,97
21,88

Faragó jelzéssel: Női portré(Paris). Vegyes technika, papír, szakadásokkal, 37x27 cm
10078.

1 600 HUF
27

Farkas jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben, 18×28 cm
10079.

2 000 HUF

Farsang Sándor (1945-2015): Városi lét. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×50 cm
10080.

9 000 HUF
24,39
28,13

Fazekas Marianna (1968- ): Női fej, pasztell, farost, jelzett, üvegezett, 40×25 cm
10081.

9 500 HUF
25,75
29,69

10082.

14 000 HUF
37,94
43,75

Fáy Dezső (1888-1954): Andris 12 éves korában. Olaj, karton, jelzett, keretben, 43×33 cm
10083.

26 000 HUF
70,46
81,25

Fery Antal (1908-1944): 5 db ex libris, fametszet, linó,  papír, jelzettek,  cca 10x7cm
10084.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF