Number of items: 401

Bari Árpád (1953-): Lenni vagy nem lenni. Olaj, farost, jelzett, keretben 40×21 cm
10012.

70 000 HUF
189,70
218,75

Bari Árpád (1953-): Madonna a kis Jézussal. Olaj, vászon-farost, jelzett a keret alatt, keretben 34×24 cm
10013.

70 000 HUF
189,70
218,75

10014.

2 000 HUF

Bartos László (1902-1943): Ex libris Grosz Marcell. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 6×4,5 cm
10015.

2 000 HUF

Baumgartner jelzéssel: Alpesi táj híddal. Olaj, vászon, sérült, keretben, 30×43 cm
10016.

20 000 HUF
54,20
62,50

Bánfi jelzéssel: Balatonfüredi hotel. Olaj, karton, üvegezett keretben, 23×32 cm
10017.

3 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlás napnyugtakor. Olaj, karton, üvegezett keretben, jelzett,  23×32 cm
10018.

3 000 HUF

Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlás verseny. Olaj, karton, üvegezett keretben, jelzett,  23×32 cm
10019.

3 000 HUF

Bányai jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, erősen sérült, 55×68 cm
10020.

2 000 HUF
13

10021.

4 000 HUF

Berkes jelzéssel: Nagyvárosi utca. Olaj, falemez, keretben, 48×65 cm
10022.

16 000 HUF
43,36
50,00

Bertalan Rózsa (1900-1987): Mosó nő. Akvarell, papír, foltos, 20×28 cm
10023.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF